HƏRB Azərbaycanda hərbçilərin ərzaq pulu 210 manat artırılacaq - RƏSMİ 29 noyabr 2023, 14.02 HƏRB Bu tarixdən hərbçilərin maaşı 20 faiz artırılır 29 noyabr 2023, 11.44 HƏRB Hərbçilərin ehtiyata buraxılması ilə bağlı yeni qayda 28 noyabr 2023, 14.09 HƏRB Bu hərbçilərin son yaş həddi artırılır 28 noyabr 2023, 14.08 HƏRB Bu regional təhlükəsizliyə töhfə verəcək - Həsənov 27 noyabr 2023, 18.16 HƏRB Azərbaycan və Gürcüstan Müdafiə nazirlikləri arasında ikitərəfli hərbi əməkdaşlıq planı imzalanıb 27 noyabr 2023, 16.32 HƏRB Baş nazirdən hərbçilərin maaşı ilə bağlı sərəncam 21 noyabr 2023, 10.18 HƏRB Anar Eyvazov: “Antiterror tədbirlərindən sonra Qarabağda xeyli sayda silah-sursat aşkarlanıb” 20 noyabr 2023, 17.06 HƏRB Antiterror tədbirlərindən sonra Qarabağda 3 000-dən çox tank, 10 000-dən artıq piyada əleyhinə mina aşkarlanıb 20 noyabr 2023, 17.02 HƏRB Vitali Balasanyanın hansı iş üzrə dindirildiyi məlum olub 17 noyabr 2023, 09.54 HƏRB Azərbaycan xüsusi təyinatlıları Türkiyədə beynəlxalq təlimdə iştirak edəcək 17 noyabr 2023, 00.55 HƏRB Qarabağdakı sülhməramlılar nə iş görür? – Rusiya MN 16 noyabr 2023, 23.39 «25262728 29(current)30313233»
HƏRB Azərbaycan və Gürcüstan Müdafiə nazirlikləri arasında ikitərəfli hərbi əməkdaşlıq planı imzalanıb 27 noyabr 2023, 16.32
HƏRB Anar Eyvazov: “Antiterror tədbirlərindən sonra Qarabağda xeyli sayda silah-sursat aşkarlanıb” 20 noyabr 2023, 17.06
HƏRB Antiterror tədbirlərindən sonra Qarabağda 3 000-dən çox tank, 10 000-dən artıq piyada əleyhinə mina aşkarlanıb 20 noyabr 2023, 17.02