HƏRB Gədəbəy istiqamətində mövqelərimiz atəşə tutulub 11 sentyabr 2023, 16.38 HƏRB Azərbaycanın növbəti qələbəsi: Sabahdan Ağdam-Xankəndi yolu işə düşür 10 sentyabr 2023, 00.14 HƏRB Separatçılar Ağdam-Xankəndi yolu üzərindən yükü qəbul edəcək 09 sentyabr 2023, 23.02 HƏRB Xocavənd istiqamətində növbəti təxribatın qarşısı alınıb 09 sentyabr 2023, 21.16 HƏRB Qeyri-qanuni erməni silahlı dəstələrinin Füzuli istiqamətində təxribatının qarşısı alınıb 09 sentyabr 2023, 18.47 HƏRB Rusiyanın Qarabağ ermənilərinə göndərdiyi yardım Ağdama gəlir 09 sentyabr 2023, 16.30 HƏRB Naxçıvan istiqamətində mövqelərimiz atəşə tutulub 09 sentyabr 2023, 10.16 HƏRB Şuşa istiqamətində erməni təxribatının qarşısı alındı 08 sentyabr 2023, 20.24 HƏRB Azərbaycan Ordusunun Naxçıvandakı mövqeləri atəşə tutulub 08 sentyabr 2023, 15.45 HƏRB Separatçılar Ağdamda yenə təxribata əl atdı 08 sentyabr 2023, 09.34 HƏRB Ermənistan növbəti təxribata hazırlaşır 07 sentyabr 2023, 23.59 HƏRB Erməni hərbi karvanı sərhədimizə doğru irəliləyir 07 sentyabr 2023, 23.55 «39404142 43(current)44454647»