HƏRB Əlahiddə Ümumqoşun Ordunun hərbi qulluqçusu: "Ordumuzun məqsədi düşməni layiqincə yerinə oturtmaqdır" 16 iyun 2023, 23.04 HƏRB Müdafiə naziri ordu rəhbərlərini toplayıb, Qarabağdakı əməliyyat şəraiti təhlil edilib 16 iyun 2023, 15.14 HƏRB Zakir Həsənovdan erməni təxribatları ilə bağlı göstəriş 16 iyun 2023, 15.06 HƏRB XİN: "Ermənistan Azərbaycanın ərazi bütövlüyü və suverenliyinə qarşı addımlardan çəkinməlidir" 16 iyun 2023, 15.04 HƏRB Azərbaycan sərhədçiləri Ermənistanın təxribat törətdiyi postunu darmadağın edib 16 iyun 2023, 13.29 HƏRB MN: "Naxçıvan istiqamətində mövqelərimiz atəşə tutulub" 16 iyun 2023, 13.25 HƏRB Ermənilər iki rayonumuzu atəşə tutublar - RƏSMİ 16 iyun 2023, 09.52 HƏRB Laçında hərbçi qulluqçumuza bu yerdə atəş açılıb 15 iyun 2023, 20.27 HƏRB Hadisə yeri Azərbaycan Respublikasının istisnasız suveren ərazisidir - Baş Prokurorluq 15 iyun 2023, 20.26 HƏRB Ermənistanın "Laçın" sərhəd-buraxılış məntəqəsini atəşə tutduğu anların görüntüləri yayıldı 15 iyun 2023, 18.43 HƏRB Laçında hərbçilərimiz belə atəşə tutuldu 15 iyun 2023, 17.48 HƏRB Azərbaycan “Laçın” sərhəd-buraxılış məntəqəsində avtomobillərin hərəkətini tam dayandırıb 15 iyun 2023, 17.46 «61626364 65(current)66676869»
HƏRB Əlahiddə Ümumqoşun Ordunun hərbi qulluqçusu: "Ordumuzun məqsədi düşməni layiqincə yerinə oturtmaqdır" 16 iyun 2023, 23.04