HƏRB Zəngilan istiqamətində ağır döyüşlər gedir 15 iyun 2023, 17.42 HƏRB Ermənistan silahlı qüvvələrinin 2 snayperi zərərsizləşdirilib 15 iyun 2023, 15.13 HƏRB Ermənistanın təxribatı nəticəsində yaralanan hərbçinin son durumu açıqlanıb 15 iyun 2023, 12.19 HƏRB Azərbaycan XİN: “Ermənistanın hərbi təxribatlarının qarşısı qətiyyətlə alınacaq” 15 iyun 2023, 12.17 HƏRB MN: "Azərbaycan Ordusunun mövqeləri atəşə tutulub" 15 iyun 2023, 11.31 HƏRB Müdafiə Nazirliyi məlumat yayıb 15 iyun 2023, 11.22 HƏRB Laçın sərhəd-buraxılış məntəqəsində yaralanan hərbçimizdən XƏBƏR VAR - DSX açıqladı 15 iyun 2023, 10.50 HƏRB Ermənistan Laçın sərhəd-buraxılış məntəqəsini atəşə tutub, Azərbaycan sərhədçisi yaralanıb 15 iyun 2023, 09.55 HƏRB XİN: “Ermənistanda mülki işçilərin hədəfə alınması iddialarını rədd edirik” 15 iyun 2023, 00.41 HƏRB Ermənistanın Naxçıvan istiqamətindəki movqelərimizi atəşə tutmasının arxasında nə dayanır? - AÇIQLAMA 14 iyun 2023, 19.13 HƏRB Ordumuz Arazdəyəndəki metallurgiya zavodunu vurub? 14 iyun 2023, 13.13 HƏRB Naxçıvan istiqamətində mövqelərimiz yenidən intensiv atəşə tutulub 14 iyun 2023, 11.30 «62636465 66(current)67686970»