HƏRB Zakir Həsənov Türkiyə tərəfinə başsağlığı verib 10 iyun 2023, 13.15 HƏRB Ermənistanda əsir saxlanılan azərbaycanlı əsgərin həbs müddəti uzadılıb 10 iyun 2023, 00.13 HƏRB Müdafiə Nazirliyi məlumat yaydı 09 iyun 2023, 21.36 HƏRB Qarabağda Rusiya sülhməramlıları ermənilərin hərbi daşımalarını müşayiət edirlər 09 iyun 2023, 12.07 HƏRB Qeyri-qanuni erməni silahlı dəstələrinin fortifikasiya qurğuları quraşdırmaq cəhdinin qarşısı alınıb 09 iyun 2023, 01.09 HƏRB Azərbaycan Ordusunun mövqeləri atəşə tutulub 09 iyun 2023, 01.08 HƏRB Ermənistan iki vətəndaşımızı qaytarmaqdan imtina edir 08 iyun 2023, 02.06 HƏRB “Laçın” sərhəd-buraxılış məntəqəsindən yeni görüntülər 08 iyun 2023, 00.46 HƏRB Azərbaycan Ordusunun Xocavənd və Şuşadakı mövqeləri atəşə tutulub 07 iyun 2023, 21.31 HƏRB Bu erməni “Laçın” postundan buraxılmadı, panika başladı 07 iyun 2023, 10.37 HƏRB Erməni silahlılarının qurğular quraşdırmasının qarşısı alınıb 06 iyun 2023, 12.53 HƏRB Azərbaycan XİN Ermənistan Təhlükəsizlik Şurasının katibinə cavab verib 05 iyun 2023, 09.19 «64656667 68(current)69707172»
HƏRB Qarabağda Rusiya sülhməramlıları ermənilərin hərbi daşımalarını müşayiət edirlər 09 iyun 2023, 12.07
HƏRB Qeyri-qanuni erməni silahlı dəstələrinin fortifikasiya qurğuları quraşdırmaq cəhdinin qarşısı alınıb 09 iyun 2023, 01.09