HƏRB Azərbaycan Ordusunun ümumqoşun poliqonunda döyüş atışlı taktiki təlim keçirilib 31 may 2023, 10.15 HƏRB DQ-nin hərbçisi ehtiyatsızlıqdan özünü güllələdi 30 may 2023, 19.23 HƏRB Qanunsuz erməni silahlı dəstələrinin Ağdam, Füzuli, Kəlbəcər və Laçında fortifikasiya qurğuları quraşdırmasının qarşısı alınıb 30 may 2023, 19.22 HƏRB Ordumuzun Ağdam və Şuşa rayonları istiqamətlərində yerləşən mövqeləri atəşə tutuldu 30 may 2023, 18.48 HƏRB Siyavuş Novruzov: "Hərbi çağırış və hərbi mükəlləfiyyətlə bağlı qanunlara yenidən baxmaq lazımdır" 30 may 2023, 13.11 HƏRB Hərbi əməliyyatlarla əlaqədar itkin düşmüş şəxsin ölmüş elan edilməsinə dair yeni prosedur müəyyənləşir 30 may 2023, 13.10 HƏRB Ermənilər Ordumuzun mövqelərini atəşə tutublar - RƏSMİ 30 may 2023, 10.01 HƏRB Rəsmi Bakı İrəvana cavab verdi 30 may 2023, 09.59 HƏRB Ordumuz nöbəti erməni təxribatının qarşısını aldı 29 may 2023, 21.26 HƏRB Ordumuz atəşə tutuldu 29 may 2023, 10.30 HƏRB Azərbaycan Ordusunun hərbçisinə xəsarət yetirilib 28 may 2023, 11.27 HƏRB Azərbaycan-Ermənistan sərhədini pozan 2 erməni hərbi qulluqçusu həbs edilib 27 may 2023, 23.58 «66676869 70(current)71727374»
HƏRB Azərbaycan Ordusunun ümumqoşun poliqonunda döyüş atışlı taktiki təlim keçirilib 31 may 2023, 10.15
HƏRB Qanunsuz erməni silahlı dəstələrinin Ağdam, Füzuli, Kəlbəcər və Laçında fortifikasiya qurğuları quraşdırmasının qarşısı alınıb 30 may 2023, 19.22
HƏRB Ordumuzun Ağdam və Şuşa rayonları istiqamətlərində yerləşən mövqeləri atəşə tutuldu 30 may 2023, 18.48
HƏRB Siyavuş Novruzov: "Hərbi çağırış və hərbi mükəlləfiyyətlə bağlı qanunlara yenidən baxmaq lazımdır" 30 may 2023, 13.11
HƏRB Hərbi əməliyyatlarla əlaqədar itkin düşmüş şəxsin ölmüş elan edilməsinə dair yeni prosedur müəyyənləşir 30 may 2023, 13.10