HƏRB Ermənilər 4 postu qoyub QAÇDI – şok detallar Şair Ramaldanov “Canlı debat”da 28 mart 2023, 11.38 HƏRB Azərbaycan Ordusunun tank bölmələrinin döyüş hazırlığı təkmilləşdirilir 28 mart 2023, 11.15 HƏRB Ordumuz irəlilədi: yeni mövqelərimiz – Xəritə 27 mart 2023, 16.28 HƏRB Ordumuz Ağdərədə ermənilərə atəş açıb? 27 mart 2023, 16.09 HƏRB Silah daşıyanın islah yolu – Xankəndinin dolama yolları kəsilir 26 mart 2023, 09.39 HƏRB Ordumuz daha xəbərdarlıq etməyəcək: Yollar nəzarətə götürülür 25 mart 2023, 22.19 HƏRB Separatçılar səngər qazmaq istədi: Ordumuz əngəllədi 25 mart 2023, 18.43 HƏRB Azərbaycan XİN Ermənistana xəbərdarlıq edib 25 mart 2023, 18.15 HƏRB MN: "Qanunsuz erməni silahlılarının Füzulinin Yuxarı Veysəlli kəndi istiqamətində səngər qazmasının qarşısı alınıb" 25 mart 2023, 17.30 HƏRB MN: "Ermənistandan Qarabağdakı qeyri-qanuni erməni silahlılarına canlı qüvvə və silah-sursat daşınması intensivləşib" 25 mart 2023, 17.25 HƏRB Azərbaycan MN: "Müşahidə vasitələri ermənilərin qeyri-qanuni tikinti və təkmilləşdirmə işlərini qeydə alıb" 25 mart 2023, 17.24 HƏRB Azərbaycan Ordusu Laçın yolunun şimalında zəruri nəzarət tədbirləri həyata keçirib 25 mart 2023, 17.23 «75767778 79(current)80818283»
HƏRB Ermənilər 4 postu qoyub QAÇDI – şok detallar Şair Ramaldanov “Canlı debat”da 28 mart 2023, 11.38
HƏRB MN: "Qanunsuz erməni silahlılarının Füzulinin Yuxarı Veysəlli kəndi istiqamətində səngər qazmasının qarşısı alınıb" 25 mart 2023, 17.30
HƏRB MN: "Ermənistandan Qarabağdakı qeyri-qanuni erməni silahlılarına canlı qüvvə və silah-sursat daşınması intensivləşib" 25 mart 2023, 17.25
HƏRB Azərbaycan MN: "Müşahidə vasitələri ermənilərin qeyri-qanuni tikinti və təkmilləşdirmə işlərini qeydə alıb" 25 mart 2023, 17.24
HƏRB Azərbaycan Ordusu Laçın yolunun şimalında zəruri nəzarət tədbirləri həyata keçirib 25 mart 2023, 17.23
"Axan bir çayın kənarında olsanız belə, suyu israf etməyin" Məhəmməd peyğəmbər Avstraliyada suların üzərində yazılıb.