HƏRB XİN: "Azərbaycan erməni sakinlərin reinteqrasiyası istiqamətində addımlar atır" 17 mart 2023, 14.35 HƏRB XİN: "Ermənistanın bəyanatı təxribatları ört-basdır etmək məqsədi daşıyır" 17 mart 2023, 14.01 HƏRB Ağdamda iki nəfər minaya düşərək həlak olub, araşdırma davam etdirilir 16 mart 2023, 13.44 HƏRB Ermənilər Azərbaycan Ordusunun Kəlbəcər, Daşkəsən, Xocalı və Xocavənddəki mövqelərini atəşə tutub 15 mart 2023, 11.00 HƏRB MN: “Azərbaycan Ordusu Ermənistan istiqamətinə cavab olaraq atəş açıb” 14 mart 2023, 01.39 HƏRB Ermənilərin rus sülhməramlılarının müşayiəti ilə Qarabağa qanunsuz yük daşıdığını əks etdirən yeni kadrlar yayıldı 13 mart 2023, 13.23 HƏRB Sülhməramlıların minik avtomobili Laçına getdi 13 mart 2023, 00.20 HƏRB Ölən əsgər haqda yeni məlumat 13 mart 2023, 00.00 HƏRB Daha bir əsgərimiz həlak oldu 12 mart 2023, 21.55 HƏRB İran Azərbaycana qarşı təxribat törədib: hərbi təyyarə ölkəmizin dövlət sərhədinin üstü ilə uçub 11 mart 2023, 19.42 HƏRB MN: Ermənistan Rusiya sülhməramlılarının müşayiəti ilə Azərbaycana qanunsuz silah daşıyır 11 mart 2023, 12.44 HƏRB Müdafiə Nazirliyi: "Rusiya sülhməramlı kontingentinin komandanlığı öz məsuliyyətini dərk etməlidir" 11 mart 2023, 12.41 «77787980 81(current)82838485»
HƏRB XİN: "Azərbaycan erməni sakinlərin reinteqrasiyası istiqamətində addımlar atır" 17 mart 2023, 14.35
HƏRB Ermənilər Azərbaycan Ordusunun Kəlbəcər, Daşkəsən, Xocalı və Xocavənddəki mövqelərini atəşə tutub 15 mart 2023, 11.00
HƏRB Ermənilərin rus sülhməramlılarının müşayiəti ilə Qarabağa qanunsuz yük daşıdığını əks etdirən yeni kadrlar yayıldı 13 mart 2023, 13.23
HƏRB İran Azərbaycana qarşı təxribat törədib: hərbi təyyarə ölkəmizin dövlət sərhədinin üstü ilə uçub 11 mart 2023, 19.42
HƏRB MN: Ermənistan Rusiya sülhməramlılarının müşayiəti ilə Azərbaycana qanunsuz silah daşıyır 11 mart 2023, 12.44
HƏRB Müdafiə Nazirliyi: "Rusiya sülhməramlı kontingentinin komandanlığı öz məsuliyyətini dərk etməlidir" 11 mart 2023, 12.41