HƏRB Müdafiə Naziri yeni silahlarla bağlı tapşırıqlar verib 11 mart 2023, 12.28 HƏRB Zakir Həsənov: "Qeyri-qanuni erməni silahlıları üçün hərbi daşımalar və canlı qüvvənin rotasiyasını həyata keçirməsi yolverilməzdir" 11 mart 2023, 12.21 HƏRB Müdafiə naziri: "Azərbaycan Ordusu istənilən təxribatın qarşısını almaq məqsədilə qəti zəruri addımlar atacaq" 11 mart 2023, 12.21 HƏRB Azərbaycan ordusunun hərbi qulluqçusu vəfat edib 10 mart 2023, 19.43 HƏRB Yayılan məlumatı qəti şəkildə təkzib edirik - MN 09 mart 2023, 23.23 HƏRB MN: Ermənistan Ordumuzu cavab atəşi açmağa təhrik edərək Aİ missiyasının nümayəndələrində yanlış rəy formalaşdırmağa cəhd edir 09 mart 2023, 15.32 HƏRB Zakir Həsənov NATO generalını Azərbaycan-Ermənistan şərti dövlət sərhədindəki vəziyyət barədə məlumatlandırıb 09 mart 2023, 14.44 HƏRB Azərbaycan Ordusunun Kəlbəcər, Daşkəsən, Gədəbəy, Xocavənd, Laçın, Xocalı və Şuşadakı mövqeləri atəşə tutulub 09 mart 2023, 12.49 HƏRB MN: Xankəndi-Xəlfəli-Turşsu torpaq yolundan erməni silahlı dəstələrinin növbəti dəfə istifadə etməsi qeydə alınıb 07 mart 2023, 18.24 HƏRB Ermənilər Qarabağda səngər qazır 07 mart 2023, 14.58 HƏRB Ermənistanın Qarabağa qanunsuz silah-sursat daşımasının görüntüləri 06 mart 2023, 11.35 HƏRB Azərbaycan Ordusunun bölmələri minaatanlardan atəşə tutulub 06 mart 2023, 10.14 «78798081 82(current)83848586»
HƏRB Zakir Həsənov: "Qeyri-qanuni erməni silahlıları üçün hərbi daşımalar və canlı qüvvənin rotasiyasını həyata keçirməsi yolverilməzdir" 11 mart 2023, 12.21
HƏRB Müdafiə naziri: "Azərbaycan Ordusu istənilən təxribatın qarşısını almaq məqsədilə qəti zəruri addımlar atacaq" 11 mart 2023, 12.21
HƏRB MN: Ermənistan Ordumuzu cavab atəşi açmağa təhrik edərək Aİ missiyasının nümayəndələrində yanlış rəy formalaşdırmağa cəhd edir 09 mart 2023, 15.32
HƏRB Zakir Həsənov NATO generalını Azərbaycan-Ermənistan şərti dövlət sərhədindəki vəziyyət barədə məlumatlandırıb 09 mart 2023, 14.44
HƏRB Azərbaycan Ordusunun Kəlbəcər, Daşkəsən, Gədəbəy, Xocavənd, Laçın, Xocalı və Şuşadakı mövqeləri atəşə tutulub 09 mart 2023, 12.49
HƏRB MN: Xankəndi-Xəlfəli-Turşsu torpaq yolundan erməni silahlı dəstələrinin növbəti dəfə istifadə etməsi qeydə alınıb 07 mart 2023, 18.24