HƏRB Azərbaycan hərbçisi ermənilər tərəfindən basdırılmış minaya düşərək şəhid olub 06 mart 2023, 00.05 HƏRB Ermənistanın təxribatı nəticəsində hərbi qulluqçularımız şəhid olublar 05 mart 2023, 23.49 HƏRB XİN: "Qanunsuz erməni silahlı birləşmələri dərhal Azərbaycan ərazilərindən çıxarılmalıdır" 05 mart 2023, 15.48 HƏRB Ermənilərin Qarabağdakı qanunsuz birləşmələrə silah-sursat daşıdıqları avtomobil məhv edilib 05 mart 2023, 15.46 HƏRB Ermənistan tərəfinin Qarabağda törətdiyi növbəti təxribatla bağlı RƏSMİ AÇIQLAMA 05 mart 2023, 15.43 HƏRB MN: Erməni qanunsuz birləşmələrinin təxribatının qarşısı alınarkən hər iki tərəfdən həlak olanlar var 05 mart 2023, 13.31 HƏRB Sərhəddəki genişmiqyaslı döyüşlər: “Harop” və “Quzğun” nələri məhv etdi? – General-polkovnikdən AÇIQLAMA 27 sentyabr 2022, 15.25 HƏRB “Ermənistanın nəzarətində olan çox sayda mövqe artıq bizdədir” - AÇIQLAMA 14 sentyabr 2022, 14.23 HƏRB MN: “Ermənistan ordusu mövqelərimizi atəşə tutur, qarşı tərəfin atəş məntəqələri məhv edilir” 13 sentyabr 2022, 12.22 HƏRB Ermənistan qoşunları Zəngilanda Azərbaycan sərhədçilərinə hücum edib 13 sentyabr 2022, 03.37 HƏRB Azərbaycan-Ermənistan sərhədində nə baş verir? - Gərginliyin səbəbləri 13 sentyabr 2022, 02.38 HƏRB Azərbaycan Ordusunun bölmələri mülki infrastrukturu hədəfə almır 13 sentyabr 2022, 02.36 «79808182 83(current)84858687»