HƏRB Azərbaycandakı türk hərbçilərin mandatı daha bir il uzadılıb 10 noyabr 2021, 22.11 HƏRB Ermənistandan Qaragöl istiqamətində təxribat cəhdi, 60-a yaxın erməni hərbçi mühasirəyə alındı - RƏSMİ 10 noyabr 2021, 17.44 HƏRB Kəlbəcər rayonu istiqamətində mühəndis texnikalarımız atəşə tutulub - RƏSMİ 09 noyabr 2021, 20.36 HƏRB Azərbaycan Ordusunun kapitanı Türkiyədə bədbəxt hadisə nəticəsində həyatını itirib 09 noyabr 2021, 15.03 HƏRB Vətən Müharibəsi Qəhrəmanı: "Şuşada düşmənin raket sistemləri və silah-sursat anbarlarını məhv etdik" 08 noyabr 2021, 16.13 HƏRB “Qarabağ” ordenli XTQ zabiti: "Qazandığımız Zəfər xalqımızın tarixində ən uca zirvədə dayanır" 08 noyabr 2021, 16.03 HƏRB DSX-nin əsgəri bədbəxt hadisə nəticəsində həlak olub 05 noyabr 2021, 00.19 HƏRB Qubadlının işğaldan azad olunmasından 1 il ötür 25 oktyabr 2021, 00.54 HƏRB Vətən müharibəsi xronikası: 24 oktyabr 24 oktyabr 2021, 10.25 HƏRB İlham Əliyevin sərkərdəliyi ilə darmadağın edilən miflər - Füzulinin fəthi 18 oktyabr 2021, 17.05 HƏRB MN: Azərbaycan Ordusunun Arazdəyən istiqmətində atəş açması Ermənistanın növbəti yalanıdır 17 oktyabr 2021, 08.33 HƏRB MN: “Ermənistan yalan məlumatlarla növbəti təxribatlara zəmin yaratmağa çalışır” 15 oktyabr 2021, 21.59 «83848586 87(current)88899091»
HƏRB Ermənistandan Qaragöl istiqamətində təxribat cəhdi, 60-a yaxın erməni hərbçi mühasirəyə alındı - RƏSMİ 10 noyabr 2021, 17.44