HƏRB MN: "Laçın dəhlizi, Xocavənd və Naxçıvan istiqamətlərində döyüşlərin getməsi barədə məlumatların heç bir əsası yoxdur" 26 iyul 2021, 18.12 HƏRB Ermənistan-Azərbaycan dövlət sərhədində atışma davam edir 23 iyul 2021, 22.32 HƏRB Ermənistan Kəlbəcər rayonu sahəsindəki mövqelərimizi atəşə tutdu: Hərbçimiz şəhid oldu - RƏSMİ 23 iyul 2021, 17.54 HƏRB Naxçıvan istiqamətində mövqelərimiz atəşə tutuldu, zabitimiz yaralandı 20 iyul 2021, 11.12 HƏRB Prezident Azərbaycan və Türkiyə arasında pilotaj təliminə dair Sazişi təsdiqlədi 17 iyul 2021, 17.44 HƏRB Dövlət sərhədi boyu mövqelərimiz atəşə tutulub, cavab atəşi açılıb 17 iyul 2021, 09.47 HƏRB Şuşa uğrunda döyüş və 2020-ci il Dağlıq Qarabağ müharibəsinin qaçırılan dərsləri 16 iyul 2021, 00.28 HƏRB Ermənilər Kəlbəcərdəki mövqelərimizi atəşə tutub, cavab atəşi açılıb 15 iyul 2021, 18.55 HƏRB Azərbaycan Ordusunun Şuşa ətrafındakı mövqeləri atəşə tutulub, cavab atəşi açılıb 15 iyul 2021, 10.11 HƏRB Müdafiə Nazirliyi: Hazırda itkin düşmüş hərbçilərin sayı 7 nəfərdir 14 iyul 2021, 15.48 HƏRB Azərbaycan Ordusunun Şuşa ətrafındakı mövqeləri atəşə tutulub 14 iyul 2021, 10.22 HƏRB Xocavənddə erməni əsilli Azərbaycan vətəndaşı minaya düşüb 12 iyul 2021, 17.14 «88899091 92(current)93949596»
HƏRB MN: "Laçın dəhlizi, Xocavənd və Naxçıvan istiqamətlərində döyüşlərin getməsi barədə məlumatların heç bir əsası yoxdur" 26 iyul 2021, 18.12