MƏDƏNİYYƏT Mədəniyyət işçiləri üçün nəzərdə tutulan kursların istiqaməti müəyyənləşib 12 fevral 2019, 12.04 MƏDƏNİYYƏT O, bənzərsiz ifaçılığı ilə muğam sənətinin yüksək zirvələrini fəth etmiş sənətkardır 12 fevral 2019, 11.21 MƏDƏNİYYƏT “Dahi hekayəçi” növbəti dəfə uşaqlarla görüşüb 12 fevral 2019, 10.44 MƏDƏNİYYƏT “Grammy 2019” mərasimində Aşantinin əynindəki paltarın dizayneri Rüfət İsmayıl olub 11 fevral 2019, 17.19 MƏDƏNİYYƏT Təmsilçilərimiz beynəlxalq festivaldan diplomla qayıtdılar 11 fevral 2019, 16.30 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanın və Belarusun opera ulduzları Bakıda eyni səhnədə 11 fevral 2019, 16.04 MƏDƏNİYYƏT Cəlil Məmmədquluzadənin əsərləri özbək dilində 11 fevral 2019, 16.00 MƏDƏNİYYƏT Təmsilçilərimiz İƏT Festivalından diplomla qayıdıb - Festival 11 fevral 2019, 14.20 MƏDƏNİYYƏT "This is America" "Grammy" versiyasi üzrə ilin mahnısı seçilib 11 fevral 2019, 10.44 MƏDƏNİYYƏT Milli Kitabxanada “Akademik Yaqub Mahmudov” adlı kitab sərgisi açılıb 10 fevral 2019, 17.03 MƏDƏNİYYƏT İstanbulda cənubi azərbaycanlı rəssamın fərdi sərgisi açılıb 10 fevral 2019, 11.45 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanda istehsal olunan xalçalar İsveçdə satışa çıxarılıb 10 fevral 2019, 11.21 «108109110111 112(current)113114115116»