MƏDƏNİYYƏT Hüseyn Cavidin “Seçilmiş əsərləri” özbək dilində 09 noyabr 2018, 11.53 MƏDƏNİYYƏT Bakıda Avropa orqan musiqisi axşamı olub 09 noyabr 2018, 11.30 MƏDƏNİYYƏT Polşalı şagirdlər Azərbaycan nağıllarına illüstrasiyalar çəkiblər 09 noyabr 2018, 11.27 MƏDƏNİYYƏT Gənc nəslin tariximizi bilməsi vacibdir 08 noyabr 2018, 17.22 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanlı rejissorun filmi beynəlxalq mükafata layiq görüldü 08 noyabr 2018, 16.50 MƏDƏNİYYƏT Üzeyir Hacıbəylinin yaradıcılığına həsr edilmiş plener keçirilib 08 noyabr 2018, 16.47 MƏDƏNİYYƏT Hüseyn Cavidin “Seçilmiş əsərləri” Daşkənddə özbək dilində işıq üzü görüb 08 noyabr 2018, 16.40 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan bəstəkarlarının mahnı və romanslarından ibarət konsert keçirilib 08 noyabr 2018, 15.03 MƏDƏNİYYƏT Muzeydə uşaqlar üçün ustad dərsləri 07 noyabr 2018, 14.28 MƏDƏNİYYƏT Dr. Məhəmməd Pur Milli Kitabxanada olub 07 noyabr 2018, 12.36 MƏDƏNİYYƏT V Beynəlxalq Bakı Teatr Konfransının bağlanış mərasimi keçirilib 06 noyabr 2018, 17.45 MƏDƏNİYYƏT Gürcüstan azərbaycanlıları üçün “Əli və Nino” tamaşası ödənişsiz nümayiş etdiriləcək 06 noyabr 2018, 17.24 «128129130131 132(current)133134135136»