MƏDƏNİYYƏT Bakıda Qara Qarayevin ev muzeyi açıldı 02 oktyabr 2018, 15.30 MƏDƏNİYYƏT Bu gün Beynəlxalq Musiqi Günüdür 01 oktyabr 2018, 12.39 MƏDƏNİYYƏT Bakıda qısametrajlı filmlərin marafonu keçirilib 01 oktyabr 2018, 11.53 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan Marionet Teatrında “UrbanNomadMixes” poeziya tamaşası təqdim olunub 29 sentyabr 2018, 16.06 MƏDƏNİYYƏT Payızın effektli trendi: Dama-dama pencəklər 29 sentyabr 2018, 14.05 MƏDƏNİYYƏT Bakıda Nəsimi şeir, incəsənət və mənəviyyat Festivalının təntənəli açılışı olub 29 sentyabr 2018, 11.52 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanlı xanəndə Türkiyədə keçirilən beynəlxalq musiqi festivalında çıxış edib 29 sentyabr 2018, 11.25 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanlı musiqiçi Parisdə konsert verib 29 sentyabr 2018, 10.50 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan İstanbulda keçiriləcək Türk Filmləri Həftəsində iştirak edəcək 28 sentyabr 2018, 17.55 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan Aşıqlar Birliyinə sədr seçilib 28 sentyabr 2018, 14.46 MƏDƏNİYYƏT Şamaxıda Nəsimi Festivalı çərçivəsində "Həssas dəb" defilesi keçirilib 28 sentyabr 2018, 12.17 MƏDƏNİYYƏT Kukla Teatrı beynəlxalq festivalda uğurla çıxış edib 27 sentyabr 2018, 17.30 «138139140141 142(current)143144145146»