MƏDƏNİYYƏT Gülnarə Xəlilovanın kolleksiyası Ümumdünya Köçəri Oyunlarında 14 sentyabr 2018, 15.35 MƏDƏNİYYƏT Təşkilat Komitəsinin ilk iclası keçirilib 14 sentyabr 2018, 14.50 MƏDƏNİYYƏT Musiqiçilərimiz Qazaxıstanda “Sarı gəlin”lə səhnəyə çıxacaq 14 sentyabr 2018, 12.14 MƏDƏNİYYƏT İndoneziya ilə Azərbaycan arasında mədəni əlaqələr genişlənir 14 sentyabr 2018, 11.32 MƏDƏNİYYƏT Bakıda üçüncü İndoneziya Mədəniyyət festivalının təntənəli açılışı olub 14 sentyabr 2018, 11.00 MƏDƏNİYYƏT “Azərxalça”nın Şəmkir filialında 200-cü xalça kəsilib 14 sentyabr 2018, 10.55 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan Xəzəryanı ölkələrin teatr festivalında iştirak edir 13 sentyabr 2018, 16.54 MƏDƏNİYYƏT Arif Məlikov "Şöhrət" ordeni ilə təltif edilib 13 sentyabr 2018, 16.51 MƏDƏNİYYƏT “Azərkitab” Kitab Yayımı Mərkəzi Beynəlxalq müsabiqənin qalibi olub 13 sentyabr 2018, 15.50 MƏDƏNİYYƏT Türkiyədə uçot dərəcəsi 24%-ə çatdırılıb 13 sentyabr 2018, 15.29 MƏDƏNİYYƏT Bolqarıstanda “Bakı: keçmişlə müasirliyin ahəngi” adlı fotosərgi açılıb 13 sentyabr 2018, 15.21 MƏDƏNİYYƏT “XXI əsr Gənclər Kitabxanaları- Ənənələr, innovasiyalar. Öyrənək, öyrədək" 13 sentyabr 2018, 12.41 «145146147148 149(current)150151152153»