MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanda ilk dəfə - Nəsimi festivalı 04 sentyabr 2018, 17.15 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanlı rejissor beynəlxalq kinofestivalın münsiflər heyətində yer alıb 04 sentyabr 2018, 16.48 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan Moskvada keçiriləcək 31-ci Beynəlxalq Kitab Sərgi-Yarmarkasında təmsil olunacaq 04 sentyabr 2018, 16.01 MƏDƏNİYYƏT Ölkəmiz Beynəlxalq Uşaq Ədəbiyyatı Şurasının 36-cı konqresində iştirak edib 04 sentyabr 2018, 15.06 MƏDƏNİYYƏT Belarus ədəbi portalı İmadəddin Nəsimi yaradıcılığına geniş yer ayırıb 04 sentyabr 2018, 14.33 MƏDƏNİYYƏT Filarmoniyada görkəmli bəstəkar Murad Kajlayevin əsərləri səslənəcək 04 sentyabr 2018, 14.08 MƏDƏNİYYƏT Mahnı Teatrı yeni mövsümi möhtəşəm konsert proqramı ilə açacaq 04 sentyabr 2018, 14.07 MƏDƏNİYYƏT Mədəniyyət naziri Qusarda vətəndaşları qəbul edəcək 04 sentyabr 2018, 12.39 MƏDƏNİYYƏT Fransada yaşayan cazmenimiz Etibar Əsədli : "Azərbaycanda marağımda olan xüsusi bir səhnə yoxdur " 04 sentyabr 2018, 12.27 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan musiqisi argentinalıları heyran etdi - Musiqiçilər səhnəyə dəfələrlə çağırıldılar 04 sentyabr 2018, 12.21 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanın ilk rok-operası - “Səyyah Sindibad” 04 sentyabr 2018, 10.42 MƏDƏNİYYƏT Xəzər rayon Mərkəzləşdirilmiş Kitabxana Sistemi yeni layihənin icrasına başlayıb 04 sentyabr 2018, 10.41 «150151152153 154(current)155156157158»
MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanlı rejissor beynəlxalq kinofestivalın münsiflər heyətində yer alıb 04 sentyabr 2018, 16.48
MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan Moskvada keçiriləcək 31-ci Beynəlxalq Kitab Sərgi-Yarmarkasında təmsil olunacaq 04 sentyabr 2018, 16.01