MƏDƏNİYYƏT Əcnəbi ifaçılar “Ağacda alma” oxudular 02 avqust 2018, 16.43 MƏDƏNİYYƏT “Əlvida, Smidt” adlı yeni filmin çəkilişlərinə başlanılır 02 avqust 2018, 16.29 MƏDƏNİYYƏT Rio-de-Janeyroda Azərbaycan cazı səsləndiriləcək 02 avqust 2018, 13.21 MƏDƏNİYYƏT “Xəzərin sahilində-2018” festivalı davam edir 02 avqust 2018, 13.11 MƏDƏNİYYƏT Rasim Balayev və Vaqif Mustafayev “Şərəf”, Ramiz Əzizbəyli və Rafiq Quliyev “Şöhrət” ordeni ilə təltif edilib 02 avqust 2018, 12.12 MƏDƏNİYYƏT Avqustun 2-si Azərbaycan Kinosu Günüdür 02 avqust 2018, 12.06 MƏDƏNİYYƏT Həsənağa Sadıqovun oğlu: Atam 20 dəqiqə əvvəl dünyasını dəyişdi 02 avqust 2018, 11.20 MƏDƏNİYYƏT Rus Dram Teatrında “Payız sonatası” tamaşası göstəriləcək 02 avqust 2018, 11.18 MƏDƏNİYYƏT Qəbələ yenidən dünyanın diqqət mərkəzində 01 avqust 2018, 17.12 MƏDƏNİYYƏT Məhəmmədhüseyn Şəhriyarın 112 illiyidir 01 avqust 2018, 13.40 MƏDƏNİYYƏT Qəbələdə X Beynəlxalq Musiqi Festivalı keçirilir 31 iyul 2018, 14.08 MƏDƏNİYYƏT İmran Qasımovun 100 illiyinə virtual albom hazırlanıb 31 iyul 2018, 12.29 «159160161162 163(current)164165166167»
MƏDƏNİYYƏT Rasim Balayev və Vaqif Mustafayev “Şərəf”, Ramiz Əzizbəyli və Rafiq Quliyev “Şöhrət” ordeni ilə təltif edilib 02 avqust 2018, 12.12