TƏHSİL VƏ KARYERA Müəllimlərin işə qəbulu üzrə sənəd qəbulu başlandı 08 sentyabr 2018, 10.32 TƏHSİL VƏ KARYERA Bakının ən reytinqli məktəbləri 07 sentyabr 2018, 17.01 TƏHSİL VƏ KARYERA Valideynlər diqqətli olun! 07 sentyabr 2018, 15.12 TƏHSİL VƏ KARYERA İnzibati rəhbər vəzifələr üzrə müsabiqənin test imtahanına qeydiyyat aparılır 07 sentyabr 2018, 14.24 TƏHSİL VƏ KARYERA Gürcüstanda evini məktəbə çevirən azərbaycanlı kişi 07 sentyabr 2018, 12.04 TƏHSİL VƏ KARYERA Sabahdan müddətli müqavilə ilə müəllimlərin işə qəbuluna start veriləcək 07 sentyabr 2018, 11.33 TƏHSİL VƏ KARYERA “Abituriyent” jurnalının xüsusi buraxılışında… 06 sentyabr 2018, 18.06 TƏHSİL VƏ KARYERA Tezliklə Oğuz rayonunun daha 3 kəndində modul tipli məktəblərin quraşdırılmasına başlanılacaq 06 sentyabr 2018, 16.42 TƏHSİL VƏ KARYERA Kolleclərin boş qalan plan yerlərinə qəbulun nəticələri açıqlandı 06 sentyabr 2018, 16.30 TƏHSİL VƏ KARYERA Üzvi kimyaya aid yeni dərs vəsaiti çapdan çıxıb 06 sentyabr 2018, 16.12 TƏHSİL VƏ KARYERA Bu ilin buraxılış imtahanlarında üzrlü səbəbdən iştirak edə bilməyənlər üçün əlavə imtahan keçiriləcək 06 sentyabr 2018, 15.17 TƏHSİL VƏ KARYERA Azərbaycan və Ukrayna universitetləri birgə bakalavr hazırlığına başlayır 06 sentyabr 2018, 15.16 «191192193194 195(current)196197198199»