MƏDƏNİYYƏT Ramiz Əzizbəyli: "Sağalmaq üzrəyəm" 24 yanvar 2019, 14.39 MƏDƏNİYYƏT Fransada yaşayıb-yaradan “Şamaxı şahzadəsi” - Ümbülbanu 24 yanvar 2019, 12.25 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan filmi beynəlxalq festivala dəvət alıb 24 yanvar 2019, 11.40 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycanlı pianoçu Moskvada çıxış edəcək 24 yanvar 2019, 11.38 MƏDƏNİYYƏT Özbəkistanda “Nizami Gəncəvi haqqında hər şey” adlı müsabiqə keçirilir 23 yanvar 2019, 18.47 MƏDƏNİYYƏT Parisdə azərbaycanlı modelyerin yeni kolleksiyasının təqdimatı keçirilib 23 yanvar 2019, 18.30 MƏDƏNİYYƏT “Qoyya” baleti nümayiş ediləcək 23 yanvar 2019, 18.21 MƏDƏNİYYƏT Böyük ayaqları necə kiçik göstərməli? 23 yanvar 2019, 16.23 MƏDƏNİYYƏT Xalq artisti Hacı İsmayılovun 75 illiyi qeyd olunub 23 yanvar 2019, 12.27 MƏDƏNİYYƏT Mədəniyyət Nazirliyində kadr dəyişikliyi 22 yanvar 2019, 17.31 MƏDƏNİYYƏT Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Xızı şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək 22 yanvar 2019, 14.59 MƏDƏNİYYƏT Ofeliya Aslan Musiqili Teatrda yad ediləcək 21 yanvar 2019, 14.09 «113114115116 117(current)118119120121»