MƏDƏNİYYƏT Məhəmməd Füzulinin 525 illiyinə həsr edilmiş tədbir keçirilib 14 yanvar 2019, 11.05 MƏDƏNİYYƏT Məhəmməd Füzulinin xatirə gecəsi keçirilib 12 yanvar 2019, 17.38 MƏDƏNİYYƏT Gənc Tamaşaçılar Teatrında yeni səhnə əsəri hazırlanır 11 yanvar 2019, 16.35 MƏDƏNİYYƏT Amaliya Pənahovanın xatirəsi anılacaq 11 yanvar 2019, 14.49 MƏDƏNİYYƏT Uşaqların moda müsabiqəsi maraqla qarşılanıb 10 yanvar 2019, 14.06 MƏDƏNİYYƏT Gənc Tamaşaçılar Teatrındakı tamaşa 20 yanvar faciəsinə həsr olunub 10 yanvar 2019, 14.04 MƏDƏNİYYƏT Mədəniyyət işçilərinin kreativ peşə bacarıqları artırılır 10 yanvar 2019, 12.09 MƏDƏNİYYƏT 2000-ci ilin geyim trendləri geri qayıdır 09 yanvar 2019, 16.39 MƏDƏNİYYƏT Rusiyalı dirijor Bakıya gəlir 09 yanvar 2019, 15.39 MƏDƏNİYYƏT İlham Namiq Kamal 70 yaşında 09 yanvar 2019, 14.17 MƏDƏNİYYƏT “Eurovision 2019” mahnı müsabiqəsinin loqosu təqdim olunub 09 yanvar 2019, 11.52 MƏDƏNİYYƏT Bir yubka ilə 10 müxtəlif dəbli obraz 08 yanvar 2019, 14.45 «115116117118 119(current)120121122123»