TƏHSİL VƏ KARYERA Dövlət qulluğuna qəbulun nəticələri açıqlanıb 18 avqust 2018, 17.18 TƏHSİL VƏ KARYERA Test imtahanının nəticələri açıqlandı 18 avqust 2018, 17.09 TƏHSİL VƏ KARYERA Dövlət qulluğuna qəbul imtahanı başa çatıb 18 avqust 2018, 15.05 TƏHSİL VƏ KARYERA Naxçıvanda müəllimlik imtahanı keçiriləcək 18 avqust 2018, 10.51 TƏHSİL VƏ KARYERA Gəncə şəhəri üzrə 46 orta ümumtəhsil məktəbindən 44-də məktəbəhazırlıq qrupu fəaliyyət göstərəcək 17 avqust 2018, 16.23 TƏHSİL VƏ KARYERA Azərbaycanda enerji səmərəliliyi tələblərinə cavab verən məktəb fəaliyyət göstərəcək 17 avqust 2018, 14.48 TƏHSİL VƏ KARYERA Bu il Azərbaycanda dərslər sentyabrın 15-də başlamayacaq 17 avqust 2018, 11.29 TƏHSİL VƏ KARYERA Təhsilin əsas istiqamətləri müəyyənləşdi - Nazirdən əmr 17 avqust 2018, 10.59 TƏHSİL VƏ KARYERA 692 bal toplayıb, müəllimliyi seçən xanım: “Çox savadsız müəllimlər işdən çıxmırlar ki, boş yerlər açılsın” 16 avqust 2018, 21.26 TƏHSİL VƏ KARYERA Texniki peşələrin əhəmiyyətinin fərqində olmalıyıq 16 avqust 2018, 16.14 TƏHSİL VƏ KARYERA Gələn ildən qəbul imtahanları yeni modelə uyğun keçiriləcək 16 avqust 2018, 14.56 TƏHSİL VƏ KARYERA Baş Prokurorluq və DİM qəbul imtahanlarında pozuntularla bağlı birgə məlumat yayıb 16 avqust 2018, 14.06 «199200201202 203(current)204205206207»
TƏHSİL VƏ KARYERA Gəncə şəhəri üzrə 46 orta ümumtəhsil məktəbindən 44-də məktəbəhazırlıq qrupu fəaliyyət göstərəcək 17 avqust 2018, 16.23
TƏHSİL VƏ KARYERA Azərbaycanda enerji səmərəliliyi tələblərinə cavab verən məktəb fəaliyyət göstərəcək 17 avqust 2018, 14.48
TƏHSİL VƏ KARYERA 692 bal toplayıb, müəllimliyi seçən xanım: “Çox savadsız müəllimlər işdən çıxmırlar ki, boş yerlər açılsın” 16 avqust 2018, 21.26
TƏHSİL VƏ KARYERA Baş Prokurorluq və DİM qəbul imtahanlarında pozuntularla bağlı birgə məlumat yayıb 16 avqust 2018, 14.06