TƏHSİL VƏ KARYERA Magistraturaya müsabiqənin nəticələri açıqlandı 14 avqust 2018, 18.13 TƏHSİL VƏ KARYERA “Yüksək Texnologiyalar Parkı”nda yeni təyinat 14 avqust 2018, 17.50 TƏHSİL VƏ KARYERA Almaniya modeli əsasında yeni təhsil qanunu hazırlanır 14 avqust 2018, 17.18 TƏHSİL VƏ KARYERA Abituriyentlərin nəzərinə: ixtisas seçiminin vaxtı uzadılıb 13 avqust 2018, 17.39 TƏHSİL VƏ KARYERA İlahiyyat İnstitutuna keçid balı aşağı endirilib 13 avqust 2018, 15.07 TƏHSİL VƏ KARYERA Magistraturaya ixtisas seçimi bu gün başa çatır 13 avqust 2018, 09.55 TƏHSİL VƏ KARYERA Müəllimlərin işə qəbulu müsabiqəsinin nəticələri açıqlandı 11 avqust 2018, 01.53 TƏHSİL VƏ KARYERA “Azərbaycanda tarix müəllimi olmağa hazırlaşanlar xəritənin nə olduğunu bilmirlər” 11 avqust 2018, 01.26 TƏHSİL VƏ KARYERA “Abituriyent” jurnalında kolleclərə qəbul olunan abituriyentlərin siyahısı dərc edilib 09 avqust 2018, 16.24 TƏHSİL VƏ KARYERA Təhsil Nazirliyi Çinə 23 tələbə göndərir 08 avqust 2018, 10.23 TƏHSİL VƏ KARYERA “Jurnalistika”ya qəbul olmaq üçün keçirilən qabiliyyət imtahanının nəticələri açıqlanıb 08 avqust 2018, 10.02 TƏHSİL VƏ KARYERA Binəqədidə ali təhsilli gənclər üçün əmək yarmarkası keçirilib 07 avqust 2018, 17.41 «201202203204 205(current)206207208209»
TƏHSİL VƏ KARYERA “Azərbaycanda tarix müəllimi olmağa hazırlaşanlar xəritənin nə olduğunu bilmirlər” 11 avqust 2018, 01.26
TƏHSİL VƏ KARYERA “Abituriyent” jurnalında kolleclərə qəbul olunan abituriyentlərin siyahısı dərc edilib 09 avqust 2018, 16.24
TƏHSİL VƏ KARYERA “Jurnalistika”ya qəbul olmaq üçün keçirilən qabiliyyət imtahanının nəticələri açıqlanıb 08 avqust 2018, 10.02