TEXNOLOGİYA İnternetin yaradıcısı qlobal şəbəkənin indiki vəziyyətindən narazıdır 07 noyabr 2018, 12.57 TEXNOLOGİYA “Google Chrome”un yeni versiyası qıcıqlandırıcı reklamı bloklayacaq 07 noyabr 2018, 11.46 TEXNOLOGİYA "Apple" musiqi həvəskarlarını sevindirəcək 07 noyabr 2018, 11.32 TEXNOLOGİYA Göz daxilində hərəkət edən nanorobotlar yaradılıb 07 noyabr 2018, 10.24 TEXNOLOGİYA Bu saxta proqramlarla şəxsi məlumatları oğurlayırlar - Ehtiyatlı olun! 06 noyabr 2018, 17.18 TEXNOLOGİYA “Xiaomi Mi 9” yeni “Qualcomm” prosessorlu ilk smartfon olacaq 06 noyabr 2018, 15.57 TEXNOLOGİYA Mobil telefonlar xərçəng xəstəliyi yarada bilərmi? 06 noyabr 2018, 12.58 TEXNOLOGİYA İnsan beyninin sirlərini çözəcək ağıllı kompüter yaradılıb 06 noyabr 2018, 12.23 TEXNOLOGİYA Simsiz qulaqcıqlardan imtina edin 05 noyabr 2018, 17.15 TEXNOLOGİYA “5G” şəbəkəsini dəstəkləyən ilk “iPhone” smartfonunun çıxış tarixi məlum olub 05 noyabr 2018, 17.13 TEXNOLOGİYA Fiziki məhdudiyyətli insanların videolara baxışını asanlaşdıracaq süni intellekt sistemi hazırlanır 05 noyabr 2018, 17.12 TEXNOLOGİYA “Samsung Galaxy S10”nun təqdimat tarixi açıqlanıb 05 noyabr 2018, 15.07 «212213214215 216(current)217218219220»