TEXNOLOGİYA “WhatsApp” istifadəçiləri sifət və barmaq izinə görə tanıyacaq 23 oktyabr 2018, 17.45 TEXNOLOGİYA Mobil tətbiqlər istifadəçiləri nəzarətdə saxlayır 23 oktyabr 2018, 17.43 TEXNOLOGİYA Kvant internetin yaradılması üzrə plan açıqlanıb 23 oktyabr 2018, 17.40 TEXNOLOGİYA Çap maşını klaviaturalı “Samsung” noutbuku təqdim edilib 23 oktyabr 2018, 17.20 TEXNOLOGİYA “Android” smartfonlarına məsafədən yeni müdaxilə üsulu tapılıb 22 oktyabr 2018, 17.20 TEXNOLOGİYA İlk “Hyperloop” tunelinin açılış mərasiminin vaxtı elan edilib 22 oktyabr 2018, 16.16 TEXNOLOGİYA Yeni “Apple” qurğularının təqdimat tarixi məlum olub 22 oktyabr 2018, 15.36 TEXNOLOGİYA Whatsapp-da sevindirici yeniliklər 22 oktyabr 2018, 15.29 TEXNOLOGİYA “Facebook” sosial şəbəkəsinin təhlükəsizliyi gücləndirilir 22 oktyabr 2018, 15.05 TEXNOLOGİYA “3D” printerdə işlək litium-ion akkumulyator çap edilib 22 oktyabr 2018, 15.04 TEXNOLOGİYA Şəbəkədə Samsung Galaxy S10 flaqmanının rəsmi şəkilləri sızdı 21 oktyabr 2018, 21.36 TEXNOLOGİYA Google Android əməliyyat sistemində olan öz tətbiqlərinə kəskin lisenziya qiymətləri tətbiq etdi 21 oktyabr 2018, 13.52 «218219220221 222(current)223224225226»
TEXNOLOGİYA Google Android əməliyyat sistemində olan öz tətbiqlərinə kəskin lisenziya qiymətləri tətbiq etdi 21 oktyabr 2018, 13.52