TEXNOLOGİYA “Windows”un son yeniləməsi kompüterlərin işini dayandırıb 15 oktyabr 2018, 14.05 TEXNOLOGİYA “Android” sistemi üçün yeni təhlükəli virus aşkarlanıb 15 oktyabr 2018, 11.49 TEXNOLOGİYA XPhone: dünyada Sim kartsız ilk smartfon təqdim olundu 13 oktyabr 2018, 20.08 TEXNOLOGİYA "Google"dan bitcoin ilə bağlı mühüm - Qərar 13 oktyabr 2018, 17.51 TEXNOLOGİYA “İdeyadan Biznesə” startap turunun Naxçıvan şəhəri üzrə qalibləri seçilib 13 oktyabr 2018, 14.05 TEXNOLOGİYA “Amazon” neyroşəbəkəsi istifadəçinin səhhətini müəyyənləşdirəcək 13 oktyabr 2018, 12.30 TEXNOLOGİYA ABŞ Konqresi 500 min “Google+” istifadəçisinin mümkün məlumat sızmasını araşdıracaq 13 oktyabr 2018, 12.15 TEXNOLOGİYA Süni intellekt elektron ticarətə uğur qazandırır 13 oktyabr 2018, 12.09 TEXNOLOGİYA Süni intellektli smartfon elektron poçt məlumatlarını cavablandıracaq 13 oktyabr 2018, 11.53 TEXNOLOGİYA “WhatsApp” istifadəçilərinə haker təhlükəsi ilə bağlı xəbərdarlıq edilib 12 oktyabr 2018, 14.30 TEXNOLOGİYA Mina əleyhinə robotlarla təchiz edilən katerlər hazırlanıb 12 oktyabr 2018, 11.51 TEXNOLOGİYA Bu şrift oxuduğunuzu daha yaxşı yadda saxlamağa kömək edəcək 12 oktyabr 2018, 10.33 «222223224225 226(current)227228229230»