Məzmunlar CƏMİYYƏT Tibbi xidmətin göstərilməsi qaydalarını pozmağa görə yeni cəzalar müəyyənləşib Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 17.26 CƏMİYYƏT Vicdansız və ya laqeyd münasibət nəticəsində sağlamlığa yüngül zərər vuran tibb işçiləri cərimələnəcək Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 17.22 CƏMİYYƏT "Sputnik Azərbaycan"da saxlanılan şəxslərlə bağlı məhkəməyə təqdimat daxil olub Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 17.09 SİYASƏT Azərbaycan və Şimali Makedoniya arasında viza rejimi qismən ləğv edildi Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 16.35 TƏHSİL VƏ KARYERA Təkrar sertifikatlaşdırmadan keçməyən 2300-dən çox müəllim işdən çıxarılıb - RƏSMİ Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 16.18 SİYASƏT Rusiya Xarici İşlər Nazirliyi Azərbaycan səfirinə nota təqdim edib Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 16.15 CƏMİYYƏT Bakıda Rusiya vətəndaşlarından ibarət mütəşəkkil dəstələr ƏLƏ KEÇDİ Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 16.07 CƏMİYYƏT Yekaterinburqda Səfərov qardaşlarının qətli ilə bağlı Azərbaycanda cinayət işi BAŞLANDI Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 13.37 SİYASƏT İran prezidenti Xankəndiyə səfər edəcək Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 11.25 İQTİSADİYYAT “Bakı Hövsan Beynəlxalq Dəniz Limanı”nın səhmdarlarının sayı azalıb Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 09.53 CƏMİYYƏT DTX dövlətə xəyanətdə şübhəli bilinən şəxsi həbs etdi Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 09.47 İQTİSADİYYAT Azərbaycan neftinin qiyməti 72 dollara düşüb Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 09.42 «189190191192 193(current)194195196197»
CƏMİYYƏT Tibbi xidmətin göstərilməsi qaydalarını pozmağa görə yeni cəzalar müəyyənləşib Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 17.26
CƏMİYYƏT Vicdansız və ya laqeyd münasibət nəticəsində sağlamlığa yüngül zərər vuran tibb işçiləri cərimələnəcək Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 17.22
CƏMİYYƏT "Sputnik Azərbaycan"da saxlanılan şəxslərlə bağlı məhkəməyə təqdimat daxil olub Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 17.09
SİYASƏT Azərbaycan və Şimali Makedoniya arasında viza rejimi qismən ləğv edildi Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 16.35
TƏHSİL VƏ KARYERA Təkrar sertifikatlaşdırmadan keçməyən 2300-dən çox müəllim işdən çıxarılıb - RƏSMİ Müəllif: Ens.az 01 iyul 2025, 16.18