MEDİA Mərkəzi Elmi Kitabxanada “Elmi məqalənin nüfuzlu jurnalda nəşrə hazırlanması” mövzusunda seminar keçiriləcək 27 noyabr 2018, 14.33 MEDİA Feysbukda işləyən azərbaycanlı: "Heç kim özünü sındırıb Zükerberqin maşınını sürməz" 27 noyabr 2018, 12.59 MEDİA İlqar Rəhimov: 42 ölkənin nümayəndəsinin Bakıya gələcəyi dəqiqdir 26 noyabr 2018, 17.21 MEDİA Səyyar ASAN xidmət davam edir 26 noyabr 2018, 11.28 MEDİA Xəstəyə öz qanımı verib çiynimdə rayona daşımışam 25 noyabr 2018, 11.43 MEDİA “ASAN xidmət” təcrübəsi “Afrika şəhərlərinin 8-ci Forumu”nda 24 noyabr 2018, 12.53 MEDİA AMEA rəhbərliyi “Alimlər şəhərciyi”ndə aparılan inşaat işlərinin gedişi ilə tanış olub 23 noyabr 2018, 14.51 MEDİA “Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyası Mərkəzi Elmi Kitabxana Elmi Əsərlər” jurnalının ilk buraxılışı hazırlanır 23 noyabr 2018, 11.18 MEDİA “Folklorda metaforik düşüncənin semantikası” mövzusunda respublika elmi konfransı keçirilib 23 noyabr 2018, 11.16 MEDİA Suraxanı rayon gənclər evində "Qaraxanlı Tarix Klubu"nun açılışı oldu 22 noyabr 2018, 17.41 MEDİA Pol Qobl: Boltonun səfəri və Qarabağın həlli... 22 noyabr 2018, 11.46 MEDİA Kreditlərə hansı güzəştlər və necə tətbiq edilə bilər? 22 noyabr 2018, 11.42 «222223224225 226(current)227228229230»
MEDİA Mərkəzi Elmi Kitabxanada “Elmi məqalənin nüfuzlu jurnalda nəşrə hazırlanması” mövzusunda seminar keçiriləcək 27 noyabr 2018, 14.33