Ançelotti Braziliya yığmasına gedir? - Açıqlama
İspaniyanın "Real Madrid" klubunun baş məşqçisi Karlo Ançelotti gələcəkdə Braziliya millisinin sükanı arxasına keçəcəyinə dair iddialara münasibət bildirib.
Ens.az Teleqraf-a istinadla xəbər verir ki, italiyalı mütəxəssis Braziliya yığmasını yüksək qiymətləndirdiyini açıqlayıb.
Lakin Ançelotti bu istiqamətdə heç bir danışıqların aparılmadığını söyləyib:
"Hazırda diqqətimi tamamilə "Real Madrid"ə yönəltmişəm. "Kral klubu" ilə qüvvədə olan müqaviləm var və kuboklar qazanmağı hədəfləmişəm. Qarşımızda vacib məqsədlər durur".
Qeyd edək ki, Braziliya Futbol Konfederasiyasının prezidenti Ednaldo Rodriges millinin baş məşqçi postuna Karlo Ançelottini əsas namizəd görür. Alternativ namizəd isə hazırda Səudiyyə Ərəbistanının "Əl-Hilal" komandasına rəhbərlik edən Jorje Jezuşdur.
Məqaləni bəyəndiniz? Sosial şəbəkələrdə izləyin!
загрузка...
Təhqiredici, mövzuya aid olmayan və böyük hərflərlə yazılan şərhlər təsdiqlənməyəcək.
Ən çox baxılanlar
Dünya tarixində ən sürətli nəsil artırmaq göstəricisi Mərakeş sultanı Mulay İsmayilə aiddir. İldə 58 uşaq ilə nəsil artırıb. 31 yaşında onun artıq 525 oğul, 342 qız övladı var idi.