AZƏRBAYCAN Azərbaycan Çin, İtaliya və İspaniyanın koronavirusla mübarizə istiqamətində aparılan təcrübələrini araşdırır 29 mart 2020, 14.38 AZƏRBAYCAN Səhiyyə Nazirliyi tibbi maskalardan düzgün istifadə qaydalarını açıqlayıb 29 mart 2020, 14.36 AZƏRBAYCAN Vaqif Əsədov: “Zərurət yoxdursa, sürücülər evdən çıxmasınlar" 29 mart 2020, 14.22 AZƏRBAYCAN Bəzi xəstəxanalar koronavirusa görə diaqnostik laboratoriyalarla təchiz olunub 29 mart 2020, 01.11 AZƏRBAYCAN TƏBİB 103-ə müraciətdən çəkinənlərə müraciət etdi 29 mart 2020, 01.08 AZƏRBAYCAN Bakıda koronavirus xəstələri üçün açılan klinikanın direktoru: “Bizə ciddi tapşırıq verilib ki...” 29 mart 2020, 00.56 AZƏRBAYCAN Şəhərlərarası nəqliyyatın hərəkəti tam dayandırıldı 29 mart 2020, 00.55 AZƏRBAYCAN Bu gündən Azərbaycanda xüsusi karantin rejimi gücləndirildi 29 mart 2020, 00.41 AZƏRBAYCAN "Koronavirusun regionlarda aşkarlanması ciddi həyəcan siqnalıdır" 29 mart 2020, 00.39 AZƏRBAYCAN Bu gündən Bakı metrosu sutkada 5 saat işləyəcək 29 mart 2020, 00.35 AZƏRBAYCAN Dövlət koronaya görə bu şəxslərə yardım edəcək 29 mart 2020, 00.25 AZƏRBAYCAN TƏBİB sədri ölkədə koronavirusa nəzarətdən danışdı: “Əgər bu tədbirlər vaxtında görülməsəydi...” 29 mart 2020, 00.20 «163164165166 167(current)168169170171»
AZƏRBAYCAN Azərbaycan Çin, İtaliya və İspaniyanın koronavirusla mübarizə istiqamətində aparılan təcrübələrini araşdırır 29 mart 2020, 14.38