AZƏRBAYCAN Doğum haqqında təkrar şəhadətnamələrlə bağlı yeni qərar 26 mart 2020, 21.44 AZƏRBAYCAN “Bakıda nəqliyyatdan istifadə edənlərin sayı 80% azalıb” - Ramin Quluzadə 26 mart 2020, 21.20 AZƏRBAYCAN İdmançılar üçün xüsusi rejim 26 mart 2020, 21.18 AZƏRBAYCAN “Virusa yoluxmalar daxildə daha çox aşkarlanır” 26 mart 2020, 21.17 AZƏRBAYCAN Bakıda apteklərdə maska 25 manata satılır 26 mart 2020, 21.15 AZƏRBAYCAN Polis Gəncədə maarifləndirmə tədbirlərini davam etdirir 26 mart 2020, 21.05 AZƏRBAYCAN Bəzi şəhər və rayonlarda icbari sığorta iyul - sentyabrda baş tutacaq - Qərar 26 mart 2020, 21.04 AZƏRBAYCAN “Digər ölkələrlə müqayisədə Azərbaycanda vəziyyət yaxşıdır” -Əli Əsədov 26 mart 2020, 20.57 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda koronaviruslu xəstə əhaliyə çağırış etdi 26 mart 2020, 20.29 AZƏRBAYCAN Operativ Qərargah xüsusi karantin rejiminin tətbiqi ilə bağlı vəziyyəti müzakirə edib 26 mart 2020, 20.26 AZƏRBAYCAN Biz hələ də təhlükənin fərqində deyilik: Fövqəladə vəziyyət rejimini labüd etməyək! 26 mart 2020, 20.19 AZƏRBAYCAN Bakıdan yalnız iki beynəlxalq istiqamət üzrə uçuşlar yerinə yetiriləcək 26 mart 2020, 20.14 «169170171172 173(current)174175176177»