AZƏRBAYCAN DTX məmurların saxlanma görüntülərini yaydı: Bizə dedi, kartları alın, onun sözü bizim üçün qanun idi 20 dekabr 2019, 00.18 AZƏRBAYCAN DTX sabiq icra başçısının saxlanılması barədə məlumat yaydı - Rəsmi 20 dekabr 2019, 00.15 AZƏRBAYCAN Ağstafada saxlanılmaları haqqında xəbərlər yayılan məmurlar danışdı: “Əsassız məlumatlardır” 20 dekabr 2019, 00.10 AZƏRBAYCAN Yeddi il ərzində “ASAN Xidmət” mərkəzlərinə 35 milyon dəfə müraciət edilib 19 dekabr 2019, 22.33 AZƏRBAYCAN Bakının bu qəsəbəsində sakinlər suya həsrət qalıb 19 dekabr 2019, 22.24 AZƏRBAYCAN Duzdağda yeni şaxta istifadəyə veriləcək 19 dekabr 2019, 21.45 AZƏRBAYCAN Əbülfəs Qarayev Azərbaycan icmalarının təmsilçiləri ilə görüşdü 19 dekabr 2019, 20.14 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda bələdiyyə seçkiləri ilə əlaqədar 1000 məntəqədə veb-kamera quraşdırılıb 19 dekabr 2019, 19.50 AZƏRBAYCAN Həbs olunan başçının oğlanları yüksək vəzifə tutur 19 dekabr 2019, 18.54 AZƏRBAYCAN Sabirabad YAP sədrindən oğlunun həbsi haqda - Açıqlama 19 dekabr 2019, 18.53 AZƏRBAYCAN Tutulan icra başçısının mülkləri: Şadlıq sarayları, ticarət mərkəzi, karxana... 19 dekabr 2019, 18.48 AZƏRBAYCAN Tutulan icra başçısının “Şöhrət” ordeni GERİ ALINACAQ 19 dekabr 2019, 17.33 «267268269270 271(current)272273274275»
AZƏRBAYCAN DTX məmurların saxlanma görüntülərini yaydı: Bizə dedi, kartları alın, onun sözü bizim üçün qanun idi 20 dekabr 2019, 00.18
AZƏRBAYCAN Ağstafada saxlanılmaları haqqında xəbərlər yayılan məmurlar danışdı: “Əsassız məlumatlardır” 20 dekabr 2019, 00.10