AZƏRBAYCAN İlham Əliyevlə vitse-prezident arasında videokonfrans keçirildi 15 may 2020, 13.34 AZƏRBAYCAN Prezidentin tövsiyələrinə uyğun olaraq prokurorluqda islahatlara start verilib 15 may 2020, 10.11 AZƏRBAYCAN Vikipediyada Leyla Əliyeva haqqında özbəkcə bölmə yaradılıb 14 may 2020, 17.45 AZƏRBAYCAN Naxçıvanın Baş naziri işdən çıxarıldı 14 may 2020, 15.15 AZƏRBAYCAN İlham Əliyev bu ASC-yə vəsait ayırdı - SƏRƏNCAM 14 may 2020, 12.13 AZƏRBAYCAN Vilayət Eyvazovdan yeni təyinat 14 may 2020, 09.50 AZƏRBAYCAN PA-da may ayı üçün vətəndaşların videoqəbul cədvəli - SİYAHI 14 may 2020, 09.49 AZƏRBAYCAN Kəlbəcərin yeni icra başçısı kimdir? - DOSYE 13 may 2020, 18.21 AZƏRBAYCAN Prezident nazir müavini təyin etdi 13 may 2020, 17.44 AZƏRBAYCAN Hacıqabul Sənaye Məhəlləsinin ərazisi genişləndiriləcək - SƏRƏNCAM 13 may 2020, 17.08 AZƏRBAYCAN "Ən başlıcası, tez vaxtda səfərbər olunaraq torpaqlarımızı işğaldan azad etməliyik..." 13 may 2020, 00.13 AZƏRBAYCAN Əmlak Məsələləri Dövlət Xidmətinin fəaliyyət istiqamətləri və rəhbər strukturları müəyyənləşib 12 may 2020, 16.59 «86878889 90(current)91929394»