AZƏRBAYCAN Xüsusi karantin rejimini pozan 49001 hərəkət iştirakçısı inzibati məsuliyyətə cəlb edilib 07 may 2020, 10.12 AZƏRBAYCAN Pandemiyadan sonra bu sahələr inkişaf edəcək 06 may 2020, 21.48 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda koronavirusla bağlı son vəziyyət açıqlandı - STATİSTİKA 06 may 2020, 21.35 AZƏRBAYCAN Vilyam Hacıyevə verilən ittihamlar məlum olub 06 may 2020, 21.22 AZƏRBAYCAN Vilyam Hacıyev barəsində 4 aylıq həbs qərarı verilib 06 may 2020, 21.14 AZƏRBAYCAN Agentlik sədri: “Azərbaycanda koronavirusa yoluxan uşaqlar arasında ağırlaşma halı olmayıb” 06 may 2020, 19.57 AZƏRBAYCAN Avtobuslarda və taksilərdə şəffaf arakəsmələrin quraşdırılmasına başlanıldı 06 may 2020, 18.44 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda bir telekanal məhkəməyə verildi, ikisinin yayımı bir saatlıq dayandırılacaq 06 may 2020, 18.42 AZƏRBAYCAN "Tarqovı" bağlanıb? - Bakı Polisi məlumat yaydı 06 may 2020, 18.34 AZƏRBAYCAN Xüsusi karantin rejimi uzadılacaq? - Rəsmi açıqlama 06 may 2020, 18.33 AZƏRBAYCAN Vilyam Hacıyev məhkəməyə gətirildi 06 may 2020, 18.29 AZƏRBAYCAN Koronavirusa yoluxanların çoxu bu şəxslərdir - Açıqlama 06 may 2020, 18.04 «90919293 94(current)95969798»
AZƏRBAYCAN Xüsusi karantin rejimini pozan 49001 hərəkət iştirakçısı inzibati məsuliyyətə cəlb edilib 07 may 2020, 10.12
AZƏRBAYCAN Agentlik sədri: “Azərbaycanda koronavirusa yoluxan uşaqlar arasında ağırlaşma halı olmayıb” 06 may 2020, 19.57