AZƏRBAYCAN 10 mindən çox tibb işçisi əlavə artımlar alıb 06 may 2020, 18.03 AZƏRBAYCAN Cənub zonasında koronavirusa yoluxmanın əsas səbəbi açıqlandı - RƏSMİ 06 may 2020, 18.00 AZƏRBAYCAN Gəncədə koronavirusa kütləvi yoluxmanın səbəbi açıqlandı - RƏSMİ 06 may 2020, 17.58 AZƏRBAYCAN Koronavirusa yoluxanlar üçün inşa olunan modul tipli xəstəxanalar nə vaxt açılır? - RƏSMİ 06 may 2020, 17.57 AZƏRBAYCAN Tibb işçilərinə əlavə ödənişdəki narazılıqla bağlı - Rəsmi açıqlama 06 may 2020, 17.55 AZƏRBAYCAN “Ölkə başçısı istəməz ki, daim karantin rejimi qalsın” 06 may 2020, 17.52 AZƏRBAYCAN Agentlik sədrindən maska açıqlaması: “İctimai nəqliyyatda...” 06 may 2020, 17.49 AZƏRBAYCAN Agentlik sədrindən koronavirus cavablarının SMS-lə göndərilməsi ilə bağlı AÇIQLAMA 06 may 2020, 17.48 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda koronavirusla mübarizə aparan həkimlər sığortalana bilər - RƏSMİ 06 may 2020, 17.42 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda hər koronavirusa yoluxan şəxsə bu qədər vəsait xərclənir - RƏSMİ 06 may 2020, 17.37 AZƏRBAYCAN Yoluxan və ölənlərin yaşı daha çox neçə olur? - Rəsmi 06 may 2020, 17.36 AZƏRBAYCAN “Yasamalda bir nəfər çoxlu insanı yoluxdurmuşdu” 06 may 2020, 17.34 «91929394 95(current)96979899»