MEDİA Koronavirusdan sağalmış Bakı sakini: “Hərarətim 38,7 dərəcəyə yüksələndə təlaşlanmağa başladım” 07 may 2020, 15.12 MEDİA Mərkəzi Elmi Kitabxana fəliyyətinin təşkilinə dair telekonfrans keçirib 07 may 2020, 11.25 MEDİA “AZƏRİQAZ” İSTEHSALAT BİRLİYİNDƏ SATINALMALAR OPTİMALLAŞDIRILIR 07 may 2020, 11.16 MEDİA Gəncədə maarifləndirmə və dezinfeksiya işləri davam edir 07 may 2020, 11.07 MEDİA AMEA Mərkəzi Nəbatat Bağının əməkdaşları Aerokosmik Zondlama vasitəsilə meşələrin kompleks monitorinqini həyata keçirir 02 may 2020, 12.59 MEDİA Azərbaycanda sahibsiz heyvanlarla bağlı yeni "Qayğı Qutusu" layihəsinə start verilib. 01 may 2020, 13.30 MEDİA Gəncə Şəhər İcra Hakimiyyəti tərəfindən yardımlar davam edir 01 may 2020, 13.24 MEDİA “Azəriqaz” qaz sızmaları ilə bağlı onlayn konfrans keçirib 01 may 2020, 13.09 MEDİA “Metro-Tunel İnşaat” MMC 100 aztəminatlı ailəyə yardım etdi 30 aprel 2020, 18.54 MEDİA “Fransa Azərbaycanlıları Birliyi” 100 aztəminatlı ailəyə yardım etdi 30 aprel 2020, 18.52 MEDİA Azərbaycan Dövlət İdarələri İçtimai Xidmət İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Gəncə Şəhər Komitəsi Gəncə Şəhər İcra Hakimiyyətinin təşəbbüsünə qoşulub 30 aprel 2020, 18.04 MEDİA Qəza nəticəsində qaz avadanlıqları yanaraq sıradan çıxıb 30 aprel 2020, 12.37 «96979899 100(current)101102103104»
MEDİA Koronavirusdan sağalmış Bakı sakini: “Hərarətim 38,7 dərəcəyə yüksələndə təlaşlanmağa başladım” 07 may 2020, 15.12
MEDİA AMEA Mərkəzi Nəbatat Bağının əməkdaşları Aerokosmik Zondlama vasitəsilə meşələrin kompleks monitorinqini həyata keçirir 02 may 2020, 12.59
MEDİA Azərbaycanda sahibsiz heyvanlarla bağlı yeni "Qayğı Qutusu" layihəsinə start verilib. 01 may 2020, 13.30
MEDİA Azərbaycan Dövlət İdarələri İçtimai Xidmət İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Gəncə Şəhər Komitəsi Gəncə Şəhər İcra Hakimiyyətinin təşəbbüsünə qoşulub 30 aprel 2020, 18.04