MEDİA Linqivist Q. Kapantsyan- erməni dilinin əsasını türk dili təşkil edir 06 iyun 2020, 14.55 MEDİA “AZƏRİŞIQ” ASC VƏ “AZƏRİQAZ” İB UCQAR KƏNDLƏRDƏ BİRGƏ LAYİHƏLƏRİN İCRASINA BAŞLADI 05 iyun 2020, 18.05 MEDİA Gəncədə abadlıq-quruculuq işləri davam etdirilir 05 iyun 2020, 16.22 MEDİA Niyazi Bayramov Gəncədə aparılan abadlıq işlərinin gedişatı ilə yerində tanış olub 04 iyun 2020, 15.13 MEDİA MEK onlayn viki-təlimlərində iştirakına görə Azərbaycan Diaspor Könüllülərini təltif etdi 03 iyun 2020, 13.35 MEDİA "Təcili yardımda işləyən tələbəm zəng vurdu ki, virusa yoluxmuşam..." – Baş infeksionistlə MÜSAHİBƏ 02 iyun 2020, 13.49 MEDİA Uşaqlar üçün müasir aranjemanlarda 30 mahnı təqdim ediləcək 01 iyun 2020, 15.55 MEDİA Deputat cərimənin məbləğinin azaldılmasını təklif etdi 01 iyun 2020, 13.10 MEDİA Gəncədə aparılan təmir-tikinti və abadlıq-quruculuq işləri davam etdirlir 30 may 2020, 16.08 MEDİA Aleksandr Tarakanov: “Azərbaycanlılar koronavirus təhlükəsinin olduğunu bilir, küçələrdə veyillənmirlər” 30 may 2020, 13.53 MEDİA Anar Bağırov: Ermənistan qarşısına qoyduğu hədəflərə çata bilmədi 27 may 2020, 15.54 MEDİA Səməd Tomuyev: “Gəncədə pandemiyaya qarşı bütün zəruri tədbirlər görülür” 25 may 2020, 13.42 «91929394 95(current)96979899»