SƏYAHƏT VƏ TURİZM Bu günə olan Dubay-Bakı-Dubay aviareysi ləğv edilib 06 may 2019, 14.10 SƏYAHƏT VƏ TURİZM İrana səfər edən azərbaycanlı turistlərin sayı artıb 05 may 2019, 13.50 SƏYAHƏT VƏ TURİZM Bu gündən - təyyarə ilə Xarkova 29 avroya getmək olar 03 may 2019, 14.55 SƏYAHƏT VƏ TURİZM "AirBaltic" Riqa-Bakı aviareysini bərpa edib 02 may 2019, 11.48 SƏYAHƏT VƏ TURİZM Utair Moskva-Bakı aviareysi üzrə uçuşları dayandıra bilər 30 aprel 2019, 11.52 SƏYAHƏT VƏ TURİZM AZAL və “Buta Airways”in reysləri mayın 29-30-da dəyişdirilmiş qrafik üzrə yerinə yetiriləcək 26 aprel 2019, 12.17 SƏYAHƏT VƏ TURİZM Turla yoxsa fərdi səyahət? 22 aprel 2019, 15.54 SƏYAHƏT VƏ TURİZM Səudiyyə Ərəbistanının üç şəhərinə çarter reyslər yerinə yetiriləcək 19 aprel 2019, 17.29 SƏYAHƏT VƏ TURİZM AZAL və “PASHA Travel” Səudiyyə Ərəbistanının 3 şəhərinə çarter reysləri yerinə yetirəcək 19 aprel 2019, 16.47 SƏYAHƏT VƏ TURİZM AZAL yeni uçuş istiqamətlərini açıqlayıb 15 aprel 2019, 12.38 SƏYAHƏT VƏ TURİZM “Buta Airways” Türkiyənin daha bir şəhərinə birbaşa reys işə salıb 02 aprel 2019, 16.54 SƏYAHƏT VƏ TURİZM “Buta Airways” şirkətin Batumiyə birbaşa uçuşları sentyabrın 13-dək davam edəcək 02 aprel 2019, 14.10 «5678 9(current)10111213»
SƏYAHƏT VƏ TURİZM AZAL və “Buta Airways”in reysləri mayın 29-30-da dəyişdirilmiş qrafik üzrə yerinə yetiriləcək 26 aprel 2019, 12.17
SƏYAHƏT VƏ TURİZM Səudiyyə Ərəbistanının üç şəhərinə çarter reyslər yerinə yetiriləcək 19 aprel 2019, 17.29
SƏYAHƏT VƏ TURİZM AZAL və “PASHA Travel” Səudiyyə Ərəbistanının 3 şəhərinə çarter reysləri yerinə yetirəcək 19 aprel 2019, 16.47