SİYASƏT Prezident: Azərbaycan yüksək inkişaf potensialına malik dinamik iqtisadiyyata sahibdir 13 fevral 2025, 11.11 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: Qarabağ və Şərqi Zəngəzur bölgələri ölkəmizin ümumi iqtisadi potensialına mühüm töhfələr verəcək 13 fevral 2025, 11.10 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev vergi forumunun iştirakçılarına müraciət edib 13 fevral 2025, 10.56 SİYASƏT Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin yaradılmasından 13 il ötür 13 fevral 2025, 10.50 SİYASƏT Prezident Belarusun ölkəmizə yeni təyin olunmuş səfirinin etimadnaməsini qəbul etdi 13 fevral 2025, 10.49 SİYASƏT İlham Əliyev Türkiyənin Azərbaycana yeni təyin olunmuş səfirini qəbul etdi 13 fevral 2025, 10.47 SİYASƏT Ceyhun Bayramov Almaniyaya səfərə yola düşüb 13 fevral 2025, 10.46 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev Paraqvayın Azərbaycanda yeni təyin olunmuş səfirinin etimadnaməsini qəbul edib 13 fevral 2025, 10.42 SİYASƏT Bu gün Ruben Vardanyanın cinayət işi üzrə növbəti məhkəmə prosesi keçiriləcək 13 fevral 2025, 09.21 SİYASƏT Ermənistan hərbçiləri Aİ-nin nümayəndələri vasitəsilə mövqelərimizi təsbit etməklə məşğuldur 13 fevral 2025, 04.05 SİYASƏT Gürcüstanın baş naziri Azərbaycan Prezidentinə təşəkkür etdi 13 fevral 2025, 03.38 SİYASƏT İlham Əliyev yeni agentliyin strukturunu təsdiqlədi 12 fevral 2025, 19.40 «114115116117 118(current)119120121122»
SİYASƏT Prezident: Azərbaycan yüksək inkişaf potensialına malik dinamik iqtisadiyyata sahibdir 13 fevral 2025, 11.11
SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: Qarabağ və Şərqi Zəngəzur bölgələri ölkəmizin ümumi iqtisadi potensialına mühüm töhfələr verəcək 13 fevral 2025, 11.10