SİYASƏT İlham Əliyev: İqtisadi imkanlar artdıqca biz sosial məsələlərin həllinə də daim diqqət göstərəcəyik 08 yanvar 2025, 02.04 SİYASƏT Prezident: COP-a üzv olan tərəf kimi Avropa Komissiyasının Bakı konfransında iştirak etməməsi çoxsaylı suallar doğurur 08 yanvar 2025, 02.03 SİYASƏT Dövlət başçısı: Azərbaycanın D-8-ə qəbul edilməsi ölkəmizin nüfuzunu bir daha göstərir 08 yanvar 2025, 02.03 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: Aparıcı Qərb ölkələrində siyasi və mənəvi böhran göz qabağındadır 08 yanvar 2025, 02.02 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: Zəngəzur dəhlizi açılmalıdır və açılacaqdır 08 yanvar 2025, 01.57 SİYASƏT Dövlət başçısı: Bu ilin sonuna qədər 30-a yaxın yaşayış məntəqəsində keçmiş köçkünlər məskunlaşacaqlar 08 yanvar 2025, 01.56 SİYASƏT Prezident: Fransız siyasi səhnəsində konsensus yalnız azərbaycanofobiya zəminində olur 08 yanvar 2025, 01.37 SİYASƏT İlham Əliyev telekanallara müsahibəsində İranla gələcək münasibətlərə toxunub 08 yanvar 2025, 01.35 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti İranın əvvəlki hakimiyyəti ilə münasibətlərin pisləşməsi barədə danışıb 08 yanvar 2025, 01.33 SİYASƏT Dövlət başçısı: Ümid edirik ki, bu il biz AÇG-də “Dərin Qaz” layihəsindən ilk qazı alacağıq 08 yanvar 2025, 01.30 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti telekanallara müsahibəsində Yaxın Şərqdəki proseslərlə bağlı fikirlərini bölüşüb 08 yanvar 2025, 01.30 SİYASƏT Bakıda 10 yeni metro stansiyası inşa ediləcək 08 yanvar 2025, 01.14 «134135136137 138(current)139140141142»
SİYASƏT İlham Əliyev: İqtisadi imkanlar artdıqca biz sosial məsələlərin həllinə də daim diqqət göstərəcəyik 08 yanvar 2025, 02.04
SİYASƏT Prezident: COP-a üzv olan tərəf kimi Avropa Komissiyasının Bakı konfransında iştirak etməməsi çoxsaylı suallar doğurur 08 yanvar 2025, 02.03