SİYASƏT Mehriban Əliyeva Azərbaycanın xristian icmasını müqəddəs Milad bayramı münasibətilə təbrik edib 06 yanvar 2025, 21.09 SİYASƏT Dövlət başçısı: Azərbaycan vətəndaşlarının bu qəzada həlak olmalarına səbəb olan təqsirkarların cəzalandırılmasını tələb edəcəyik 06 yanvar 2025, 14.06 SİYASƏT Azərbaycan lideri: Rusiyanın dövlət qurumları tərəfindən hadisəni ört-basdır etmək hiddət hissi doğurur 06 yanvar 2025, 14.06 SİYASƏT İlham Əliyev: “Qara qutu”ların açılması faciə günahkarlarının cəzalandırılması işində mühüm məqam olacaq 06 yanvar 2025, 14.04 SİYASƏT Prezident: Rusiyanın silahlı qüvvələri və mülki xidmətləri arasında koordinasiya olsaydı, bu faciə də baş verməzdi 06 yanvar 2025, 14.02 SİYASƏT Prezident: Azərbaycan vətəndaşlarının bu qəzada həlak olmasının günahı Rusiya Federasiyası nümayəndələrinin üzərindədir 06 yanvar 2025, 13.58 SİYASƏT İlham Əliyev: Təyyarə qəzası ilə bağlı cinayət işinin ilkin araşdırması dediyim versiyanı bir daha təsdiqləyir 06 yanvar 2025, 13.57 SİYASƏT İlham Əliyev təyyarə qəzasında həlak olan ekipaj heyətinin ailə üzvləri və sağ qalan bələdçilərlə görüşüb 06 yanvar 2025, 13.56 SİYASƏT Polşa Azərbaycana təyyarə qəzasının səbəblərini araşdırmaq üçün texniki dəstək təklif edib 06 yanvar 2025, 05.15 SİYASƏT Azərbaycan azad edilmiş ərazilərdə qarşıya qoyduğu məqsədləri uğurla icra edir - Deputat 05 yanvar 2025, 22.34 SİYASƏT Azərbaycan-Aİ münasibətləri ətraflı müzakirə OLUNDU 05 yanvar 2025, 22.09 SİYASƏT Bakı və İrəvanla irəliləyişi təmin edəcək istənilən formatda işləməyə hazırıq - ABŞ 03 yanvar 2025, 12.39 «136137138139 140(current)141142143144»
SİYASƏT Mehriban Əliyeva Azərbaycanın xristian icmasını müqəddəs Milad bayramı münasibətilə təbrik edib 06 yanvar 2025, 21.09
SİYASƏT Dövlət başçısı: Azərbaycan vətəndaşlarının bu qəzada həlak olmalarına səbəb olan təqsirkarların cəzalandırılmasını tələb edəcəyik 06 yanvar 2025, 14.06
SİYASƏT Azərbaycan lideri: Rusiyanın dövlət qurumları tərəfindən hadisəni ört-basdır etmək hiddət hissi doğurur 06 yanvar 2025, 14.06
SİYASƏT İlham Əliyev: “Qara qutu”ların açılması faciə günahkarlarının cəzalandırılması işində mühüm məqam olacaq 06 yanvar 2025, 14.04
SİYASƏT Prezident: Rusiyanın silahlı qüvvələri və mülki xidmətləri arasında koordinasiya olsaydı, bu faciə də baş verməzdi 06 yanvar 2025, 14.02
SİYASƏT Prezident: Azərbaycan vətəndaşlarının bu qəzada həlak olmasının günahı Rusiya Federasiyası nümayəndələrinin üzərindədir 06 yanvar 2025, 13.58
SİYASƏT İlham Əliyev: Təyyarə qəzası ilə bağlı cinayət işinin ilkin araşdırması dediyim versiyanı bir daha təsdiqləyir 06 yanvar 2025, 13.57
SİYASƏT İlham Əliyev təyyarə qəzasında həlak olan ekipaj heyətinin ailə üzvləri və sağ qalan bələdçilərlə görüşüb 06 yanvar 2025, 13.56
SİYASƏT Polşa Azərbaycana təyyarə qəzasının səbəblərini araşdırmaq üçün texniki dəstək təklif edib 06 yanvar 2025, 05.15