SİYASƏT Erməni vandalizmi: Dağıtdıqları Azərbaycan qəbiristanlığından GÖRÜNTÜLƏR 25 noyabr 2024, 00.47 SİYASƏT COP29-da 300 milyard dollarlıq iqlim maliyyəsi ilə bağlı razılıq əldə edildi 24 noyabr 2024, 20.30 SİYASƏT BMT-nin baş katibi Azərbaycanın liderliyini və COP29-da əldə olunmuş razılaşmanın əhəmiyyətini qeyd edib 24 noyabr 2024, 20.27 SİYASƏT Dövlət başçısı: Dünya tarixi Bakı nailiyyətinə şahid oldu 24 noyabr 2024, 14.50 SİYASƏT Prezident: Qarayaxma kampaniyasına baxmayaraq, Azərbaycan iqlim danışıqlarında tarixi nəticələr əldə etməyə müvəffəq oldu 24 noyabr 2024, 14.48 SİYASƏT Marina Silva: İqlim maliyyəsi ilə bağlı razılıq üçün imkanımız var 24 noyabr 2024, 09.09 SİYASƏT Braziliyalı nazir: Karbon bazarlarının yaradılması istiqamətində mühüm addım atıldı 24 noyabr 2024, 09.08 SİYASƏT COP29: Azərbaycanın qlobal miqyasda uğuru 24 noyabr 2024, 02.32 SİYASƏT COP29-da Paris Sazişinin 6-cı maddəsinin tam icra olunmasına nail olundu 23 noyabr 2024, 22.28 SİYASƏT Naxçıvanın Dövlət Energetika Agentliyinin funksiyaları “Azərenerji” və “Azərişığ”a ötürüləcək 23 noyabr 2024, 17.50 SİYASƏT Türkiyəli iqtisadçı: İqlim böhranı fəlakətli nəticələrə gətirib çıxara bilər 23 noyabr 2024, 09.22 SİYASƏT İlham Əliyev: ICAPP özünü nüfuzlu və perspektivli əməkdaşlıq platforması kimi təsdiqləyib 22 noyabr 2024, 20.43 «149150151152 153(current)154155156157»