SİYASƏT Prezident: “Elə bir gənc nəsil yetişdirməliyik ki, bizim kimi daim milli ənənələrə sadiq olsun” 14 fevral 2024, 18.00 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: “Milli-mənəvi dəyərlər bizim cəmiyyətimizin əsasıdır və bu, sarsılmaz varlıqdır” 14 fevral 2024, 17.59 SİYASƏT Prezident: “Bundan sonra da Azərbaycanda vətəndaş cəmiyyətinin yaradılması ilə bağlı addımlar atacağıq” 14 fevral 2024, 17.57 SİYASƏT Prezident: “Xankəndidə qutuya atdığım bülleten erməni separatçılarının tabutuna vurulan son mismar idi” 14 fevral 2024, 17.54 SİYASƏT Dövlət başçısı: Bu gün Azərbaycan xalqı bir yumruq kimi birləşib, bu birlik daimi olmalıdır 14 fevral 2024, 17.51 SİYASƏT Prezident: “Bizimlə əsassız iddialarla şantaj dili ilə danışmaq onlara baha başa gələcək” 14 fevral 2024, 17.50 SİYASƏT İlham Əliyev: “Ordu quruculuğu prosesi davam etdiriləcək” 14 fevral 2024, 17.49 SİYASƏT Prezident: “Əgər Ermənistan öz qanunvericiliyini normal qaydaya salmasa, sülh müqaviləsi olmayacaq” 14 fevral 2024, 17.47 SİYASƏT Azərbaycan lideri: Ermənistanın nə qədər havadarları olsa da, heç kim bizi dayandıra bilməz 14 fevral 2024, 17.44 SİYASƏT İlham Əliyev: İndi yeni dövr başlayır, bu dövrün böyük nailiyyətləri olacaq 14 fevral 2024, 17.38 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev Milli Məclisdə and içib, nitq söyləyib - CANLI YAYIM 14 fevral 2024, 17.35 SİYASƏT Zəngilanda erməni təxribatı və Paşinyana xəbərdarlıq - VİDEO 14 fevral 2024, 15.49 «282283284285 286(current)287288289290»
SİYASƏT Prezident: “Elə bir gənc nəsil yetişdirməliyik ki, bizim kimi daim milli ənənələrə sadiq olsun” 14 fevral 2024, 18.00
SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: “Milli-mənəvi dəyərlər bizim cəmiyyətimizin əsasıdır və bu, sarsılmaz varlıqdır” 14 fevral 2024, 17.59
SİYASƏT Prezident: “Bundan sonra da Azərbaycanda vətəndaş cəmiyyətinin yaradılması ilə bağlı addımlar atacağıq” 14 fevral 2024, 17.57
SİYASƏT Prezident: “Xankəndidə qutuya atdığım bülleten erməni separatçılarının tabutuna vurulan son mismar idi” 14 fevral 2024, 17.54
SİYASƏT Dövlət başçısı: Bu gün Azərbaycan xalqı bir yumruq kimi birləşib, bu birlik daimi olmalıdır 14 fevral 2024, 17.51
SİYASƏT Prezident: “Bizimlə əsassız iddialarla şantaj dili ilə danışmaq onlara baha başa gələcək” 14 fevral 2024, 17.50
SİYASƏT Prezident: “Əgər Ermənistan öz qanunvericiliyini normal qaydaya salmasa, sülh müqaviləsi olmayacaq” 14 fevral 2024, 17.47
SİYASƏT Azərbaycan lideri: Ermənistanın nə qədər havadarları olsa da, heç kim bizi dayandıra bilməz 14 fevral 2024, 17.44