SİYASƏT Bir sıra fərman və sərəncamlarda dəyişiklik edildi 29 dekabr 2023, 14.19 SİYASƏT Azərbaycanda protokol tərtib etmək səlahiyyəti olan vəzifəli şəxslərin siyahısına dəyişiklik edilib 29 dekabr 2023, 13.26 SİYASƏT Azərbaycanın milli təhlükəsizlik siyasəti sahəsində yaradılan İşçi Qrupunun tərkibinə dəyişiklik edilib 29 dekabr 2023, 13.25 SİYASƏT Elçin Əmirbəyov: “Fransa Azərbaycanın qələbəsini həzm edə bilmir” 29 dekabr 2023, 10.48 SİYASƏT Dövlət Mükafatının məbləği artırıldı 28 dekabr 2023, 16.47 SİYASƏT İnzibati və yardımçı vəzifələrin təsnifat toplusuna dəyişiklik edilib 28 dekabr 2023, 16.37 SİYASƏT Prezident bu vəkilləri “Tərəqqi” medalı ilə təltif etdi 28 dekabr 2023, 16.36 SİYASƏT Vergi Məcəlləsi dəyişdi - Fərman 28 dekabr 2023, 16.35 SİYASƏT Bir sıra yolların təmiri üçün 1,8 milyon manat ayrıldı 28 dekabr 2023, 14.42 SİYASƏT Fransa Azərbaycan səfirliyinin iki diplomatını “persona non-grata” elan edib 27 dekabr 2023, 22.14 SİYASƏT Ağdərə Qarabağ iqtisadi rayonunun tərkibinə daxil edildi 27 dekabr 2023, 16.54 SİYASƏT Prezident Ağdərə rayonunun yaradılması haqqında qanunu TƏSDİQLƏDİ 27 dekabr 2023, 16.52 «302303304305 306(current)307308309310»
SİYASƏT Azərbaycanda protokol tərtib etmək səlahiyyəti olan vəzifəli şəxslərin siyahısına dəyişiklik edilib 29 dekabr 2023, 13.26
SİYASƏT Azərbaycanın milli təhlükəsizlik siyasəti sahəsində yaradılan İşçi Qrupunun tərkibinə dəyişiklik edilib 29 dekabr 2023, 13.25