SİYASƏT “2026-cı ilin sonunadək biz 140 min insanı yerləşdirməyi planlaşdırırıq” 09 dekabr 2023, 10.49 SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Bizim Qarabağ ermənilərinə etdiyimiz təklifdə onların hüquqlarını da nəzərə almışdıq" 09 dekabr 2023, 10.47 SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Biz istəyirik ki, Ermənistan nə bu gün, nə də gələcəkdə ərazi bütövlüyümüzü sual altına qoymasın" 09 dekabr 2023, 10.46 SİYASƏT İlham Əliyev: "Hazırda məntiq nöqteyi-nəzərindən sülh sazişinin imzalanmasına hər hansı ciddi maneə görmürəm" 09 dekabr 2023, 10.42 SİYASƏT Prezident: "Qarabağ erməniləri ilə bağlı verdiyimiz bəyanat və atdığımız addımlar göstərdi ki, biz istəyirdik onlar qalsınlar" 09 dekabr 2023, 10.41 SİYASƏT İlham Əliyev: "Xarici borcumuz ümumi daxili məhsulun 10 faizindən aşağıdır, növbəti il üçün hədəf 7 faizdir" 09 dekabr 2023, 10.40 SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Bizim əsas dövlət xərclərimiz azad edilmiş Qarabağa və Şərqi Zəngəzura yönləndiriləcək" 09 dekabr 2023, 10.37 SİYASƏT Əliyev: Bu, Azərbaycan üçün potensial risk ola bilər 09 dekabr 2023, 10.35 SİYASƏT Prezident: "Avropada Azərbaycan qazına böyük ehtiyac var və bu ehtiyac artmaqdadır" 09 dekabr 2023, 10.33 SİYASƏT Dövlət başçısı: "Bizim enerji sahəsinin inkişafı neft hasilatından təbii qaz istehsalına keçid edib" 09 dekabr 2023, 10.31 SİYASƏT İlham Əliyev “Euronews” televiziyasına müsahibə verdi 09 dekabr 2023, 10.26 SİYASƏT İlham Əliyev: "Bizim iqtisadi inkişafımız hətta daha mürəkkəb geosiyasi vəziyyətdə belə müsbət olub" 09 dekabr 2023, 10.25 «315316317318 319(current)320321322323»
SİYASƏT “2026-cı ilin sonunadək biz 140 min insanı yerləşdirməyi planlaşdırırıq” 09 dekabr 2023, 10.49
SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Bizim Qarabağ ermənilərinə etdiyimiz təklifdə onların hüquqlarını da nəzərə almışdıq" 09 dekabr 2023, 10.47
SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Biz istəyirik ki, Ermənistan nə bu gün, nə də gələcəkdə ərazi bütövlüyümüzü sual altına qoymasın" 09 dekabr 2023, 10.46
SİYASƏT İlham Əliyev: "Hazırda məntiq nöqteyi-nəzərindən sülh sazişinin imzalanmasına hər hansı ciddi maneə görmürəm" 09 dekabr 2023, 10.42
SİYASƏT Prezident: "Qarabağ erməniləri ilə bağlı verdiyimiz bəyanat və atdığımız addımlar göstərdi ki, biz istəyirdik onlar qalsınlar" 09 dekabr 2023, 10.41
SİYASƏT İlham Əliyev: "Xarici borcumuz ümumi daxili məhsulun 10 faizindən aşağıdır, növbəti il üçün hədəf 7 faizdir" 09 dekabr 2023, 10.40
SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Bizim əsas dövlət xərclərimiz azad edilmiş Qarabağa və Şərqi Zəngəzura yönləndiriləcək" 09 dekabr 2023, 10.37
SİYASƏT Prezident: "Avropada Azərbaycan qazına böyük ehtiyac var və bu ehtiyac artmaqdadır" 09 dekabr 2023, 10.33
SİYASƏT Dövlət başçısı: "Bizim enerji sahəsinin inkişafı neft hasilatından təbii qaz istehsalına keçid edib" 09 dekabr 2023, 10.31
SİYASƏT İlham Əliyev: "Bizim iqtisadi inkişafımız hətta daha mürəkkəb geosiyasi vəziyyətdə belə müsbət olub" 09 dekabr 2023, 10.25