SİYASƏT İlham Əliyev: "Müharibədən sonra Qarabağa minaların necə daşınması ilə bağlı sual açıq qalır" 06 dekabr 2023, 14.57 SİYASƏT İlham Əliyev: "Müharibədən sonra Qarabağa minaların necə daşınması ilə bağlı sual açıq qalır" 06 dekabr 2023, 14.55 SİYASƏT Prezident: "Azərbaycan ərazisi bir çox Mərkəzi Asiya dövlətləri tərəfindən prioritet hesab edilir" 06 dekabr 2023, 14.52 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev Qranada görüşünə getməməsinin səbəblərini açıqlayıb 06 dekabr 2023, 12.32 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: Təəssüflər olsun ki, Avropada liderlər arasında Borel, Metsola kimi populist insanlar var 06 dekabr 2023, 12.06 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: Qarabağda əsas maneə basdırılmış minalardır 06 dekabr 2023, 12.05 SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Ümid edirdik ki, Qarabağ ermənilərinin nümayəndələri ilə təmaslar qura biləcəyik" 06 dekabr 2023, 11.22 SİYASƏT Dövlət başçısı: "Antiterror tədbirləri nəticəsində mülki infrastruktur və dinc əhali arasında heç bir itki olmayıb" 06 dekabr 2023, 11.21 SİYASƏT Prezident: "Azərbaycan bütün məsələləri BMT Nizamnaməsinin 51-ci maddəsinə uyğun olaraq həll edib" 06 dekabr 2023, 11.10 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: "Biz regiona sülhü artıq gətirmişik" 06 dekabr 2023, 11.09 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev Qarabağda erməni sakinlər üçün yaradılan şəraitdən danışıb 06 dekabr 2023, 11.08 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev Qarabağa qayıdışla bağlı beynəlxalq forumda iştirak edir 06 dekabr 2023, 11.07 «318319320321 322(current)323324325326»
SİYASƏT İlham Əliyev: "Müharibədən sonra Qarabağa minaların necə daşınması ilə bağlı sual açıq qalır" 06 dekabr 2023, 14.57
SİYASƏT İlham Əliyev: "Müharibədən sonra Qarabağa minaların necə daşınması ilə bağlı sual açıq qalır" 06 dekabr 2023, 14.55
SİYASƏT Prezident: "Azərbaycan ərazisi bir çox Mərkəzi Asiya dövlətləri tərəfindən prioritet hesab edilir" 06 dekabr 2023, 14.52
SİYASƏT Prezident İlham Əliyev Qranada görüşünə getməməsinin səbəblərini açıqlayıb 06 dekabr 2023, 12.32
SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: Təəssüflər olsun ki, Avropada liderlər arasında Borel, Metsola kimi populist insanlar var 06 dekabr 2023, 12.06
SİYASƏT Azərbaycan lideri: "Ümid edirdik ki, Qarabağ ermənilərinin nümayəndələri ilə təmaslar qura biləcəyik" 06 dekabr 2023, 11.22
SİYASƏT Dövlət başçısı: "Antiterror tədbirləri nəticəsində mülki infrastruktur və dinc əhali arasında heç bir itki olmayıb" 06 dekabr 2023, 11.21
SİYASƏT Prezident: "Azərbaycan bütün məsələləri BMT Nizamnaməsinin 51-ci maddəsinə uyğun olaraq həll edib" 06 dekabr 2023, 11.10