AZƏRBAYCAN Sərnişin qatarlarının hərəkətinə qoyulan məhdudiyyətin vaxtı uzadılır 02 may 2020, 20.01 AZƏRBAYCAN Lənkəranın icra başçısı onlayn müşavirə keçirdi 02 may 2020, 19.10 AZƏRBAYCAN Şair Fərqanə Mehdiyeva vəfat edib 02 may 2020, 18.27 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda pandemiya dövründə ictimai nəqliyyat yalnız bu qaydalarla işləyə bilər - RƏSMİ 02 may 2020, 18.16 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda xidmət rəisinin keçmiş müavini vəfat etdi 02 may 2020, 18.14 AZƏRBAYCAN Qapalı məkanlarda maskadan istifadə məcburi oldu - RƏSMİ 02 may 2020, 18.12 AZƏRBAYCAN Bazar, mağaza və yarmarkalar belə fəaliyyət göstərəcək 02 may 2020, 18.02 AZƏRBAYCAN Otellər və turizm obyektləri bu qaydalarla fəaliyyət göstərəcək - RƏSMİ 02 may 2020, 17.54 AZƏRBAYCAN Bakının 300-dən artıq küçə və prospekti dezinfeksiya edildi - AÇIQLAMA 02 may 2020, 17.53 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda məhkəmə proseslərinin əksəriyyəti yenidən təxirə salındı 02 may 2020, 17.36 AZƏRBAYCAN "icaze.e-gov.az" portalında qeydə alınmış bütün icazələrin müddəti 31 mayadək uzadılır 02 may 2020, 17.34 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda koronavirusdan sağalanların sayı 1 411 nəfərə çatdı 02 may 2020, 15.25 «100101102103 104(current)105106107108»
AZƏRBAYCAN Azərbaycanda pandemiya dövründə ictimai nəqliyyat yalnız bu qaydalarla işləyə bilər - RƏSMİ 02 may 2020, 18.16