AZƏRBAYCAN Karantin rejimini pozan minlərlə sürücü və sərnişin cərimələndi 04 aprel 2020, 11.56 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda tibb işçilərində koronavirus aşkarlandı 04 aprel 2020, 11.04 AZƏRBAYCAN Karantin qaydalarını pozan sürücü və sərnişinlər ciddi cəzalandırılır 04 aprel 2020, 02.44 AZƏRBAYCAN “Xüsusi qayğıya ehtiyacı olanlara baxıcılıq edənlərin hərəkətinə icazə veriləcək” - Açıqlama 04 aprel 2020, 01.16 AZƏRBAYCAN Ölkədə 158 mindən çox əməkdaşın evdən çıxması icazəsi təsdiqləndi 04 aprel 2020, 01.14 AZƏRBAYCAN Nazirlər Kabineti: Azərbaycanda koronavirusa yoluxma artır 03 aprel 2020, 22.23 AZƏRBAYCAN Azərbaycanda tibbi maska qıtlığı ilə bağlı -Rəsmi açıqlama 03 aprel 2020, 22.15 AZƏRBAYCAN İbrahim Məmmədov: “Nə qədər ki, bu tendensiya davam edəcək, mənfi istiqamətdə gedəcəyik” 03 aprel 2020, 21.55 AZƏRBAYCAN AYİB ilə Azərbaycanın əməkdaşlıq imkanları müzakirə edilib 03 aprel 2020, 21.45 AZƏRBAYCAN BNA rəsmisi: Bir gün ərzində xeyli sayda sürücünün fərqlənmə nişanı əldə etmək istəməsi sui-istifadədir 03 aprel 2020, 21.38 AZƏRBAYCAN İbrahim Məmmədov: “İşə getmək icazəsi olanların digər hallar üçün SMS-ə ehtiyacları yoxdur” 03 aprel 2020, 21.37 AZƏRBAYCAN ÜST nümayəndəsi: “Hamının koronavirus testindən keçməsinə ehtiyac yoxdur” 03 aprel 2020, 19.02 «146147148149 150(current)151152153154»
AZƏRBAYCAN Karantin qaydalarını pozan sürücü və sərnişinlər ciddi cəzalandırılır 04 aprel 2020, 02.44
AZƏRBAYCAN “Xüsusi qayğıya ehtiyacı olanlara baxıcılıq edənlərin hərəkətinə icazə veriləcək” - Açıqlama 04 aprel 2020, 01.16
AZƏRBAYCAN İbrahim Məmmədov: “Nə qədər ki, bu tendensiya davam edəcək, mənfi istiqamətdə gedəcəyik” 03 aprel 2020, 21.55
AZƏRBAYCAN BNA rəsmisi: Bir gün ərzində xeyli sayda sürücünün fərqlənmə nişanı əldə etmək istəməsi sui-istifadədir 03 aprel 2020, 21.38
AZƏRBAYCAN İbrahim Məmmədov: “İşə getmək icazəsi olanların digər hallar üçün SMS-ə ehtiyacları yoxdur” 03 aprel 2020, 21.37