SİYASƏT İlham Əliyev: Azərbaycan bərpaolunan enerjiyə sərmayə yatıranlar üçün cəlbedicidir 22 iyun 2024, 14.56 SİYASƏT Azərbaycan lideri: COP zamanı və ondan sonra sədrliyimizin davam edəcəyi dövrdə müsbət mühit qurmaq istəyirik 22 iyun 2024, 14.36 SİYASƏT Prezident: Bərpaolunan enerjidən istifadəyə olduqca düşünülmüş yanaşma tətbiq edilməlidir 22 iyun 2024, 14.36 SİYASƏT BMT Baş katibinin keçmiş müavini: Ermənistan diasporla münasibətləri pozur 21 iyun 2024, 09.58 SİYASƏT ABŞ dövlət katibi Ermənistan və Azərbaycanı tezliklə sülh müqaviləsini imzalamağa dəvət edib 21 iyun 2024, 09.50 SİYASƏT Antoni Blinken Prezident İlham Əliyevə zəng edib 21 iyun 2024, 09.49 SİYASƏT Polis Akademiyasının Bayrağının təsviri dəyişdirildi - FƏRMAN 20 iyun 2024, 19.28 SİYASƏT Rəsmi Moskvanı Ruben Vardanyanın taleyi maraqlandırmır 19 iyun 2024, 19.17 SİYASƏT İlham Əliyev: Nizami Gəncəvi Beynəlxalq Mərkəzi qısa zaman ərzində yüksək nüfuz və etimad qazanıb 19 iyun 2024, 10.48 SİYASƏT Prezident: Azərbaycan planetimizin gələcəyi üçün müsbət nəticələr əldə etmək üçün səylərini əsirgəmir 19 iyun 2024, 10.45 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: COP29-da iqlim maliyyəsi üzrə yeni kollektiv kəmiyyət hədəfinin razılaşdırılması üzrə danışıqlar aparılacaq 19 iyun 2024, 10.44 SİYASƏT Prezident: Kiçik ada dövlətlərinin üzləşdiyi problemlərin həlli COP29 sədrliyimizin gündəliyində duran prioritet məsələlərdən olacaq 19 iyun 2024, 10.40 «211212213214 215(current)216217218219»
SİYASƏT İlham Əliyev: Azərbaycan bərpaolunan enerjiyə sərmayə yatıranlar üçün cəlbedicidir 22 iyun 2024, 14.56
SİYASƏT Azərbaycan lideri: COP zamanı və ondan sonra sədrliyimizin davam edəcəyi dövrdə müsbət mühit qurmaq istəyirik 22 iyun 2024, 14.36