SİYASƏT Maya Sandu İlham Əliyevə: Ehtiyac duyduğumuz anlarda yanımızda olduğunuzu həmişə xatırlayacağıq 30 may 2024, 15.18 SİYASƏT Prezident TƏSDİQLƏDİ: Bəzi şəxslər özəl universitetlərdə pulsuz təhsil alacaqlar 30 may 2024, 15.16 SİYASƏT Hikmət Hacıyev mina qurbanlarının son sayını açıqladı 30 may 2024, 14.15 SİYASƏT Rəsmi Bakı Aİ-ni Azərbaycana qarşı müdaxilə və təxribatlarını dayandırmağa çağırıb 30 may 2024, 01.58 SİYASƏT Tahir Mirkişili: Xocalı şəhərinin strateji mövqeyi onun iqtisadi potensialını daha da artırır 29 may 2024, 15.30 SİYASƏT Xankəndi şəhərinə ilk köçün tarixi açıqlanıb 28 may 2024, 23.51 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: Ermənistan özü Xocalıda törətdiyi vəhşiliyi etiraf etməlidir, bizdən üzr istəməlidir 28 may 2024, 23.50 SİYASƏT Ağdam-Xankəndi dəmir yolunun yenidən qurulması layihəsi hazırlanır 28 may 2024, 23.46 SİYASƏT Türkiyə MTŞ: Azərbaycanla Ermənistan arasında daimi sülhə yönələn bütün səylərə dəstək üçün hazırıq 28 may 2024, 22.04 SİYASƏT Vaşinqtonun meri 28 May - Müstəqillik Günü ilə bağlı Bəyannamə imzalayıb 28 may 2024, 21.46 SİYASƏT Ərdoğan Azərbaycanı Müstəqillik Günü münasibətilə təbrik edib 28 may 2024, 16.46 SİYASƏT Ağdamın Şotlanlı kəndinə ilkin mərhələdə 205 ailənin köçürülməsi planlaşdırılır 28 may 2024, 15.32 «218219220221 222(current)223224225226»
SİYASƏT Maya Sandu İlham Əliyevə: Ehtiyac duyduğumuz anlarda yanımızda olduğunuzu həmişə xatırlayacağıq 30 may 2024, 15.18